Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nebula honnan tudta, hogyan...

Nebula honnan tudta, hogyan működik a Lélekkő? (Végtelen háború)

Figyelt kérdés

Gyors infó: ha ez kiderül a Végjátékban, akkor NE írjátok meg konkrétan miről van szó, csak azt hogy kiderül! (Még nem láttam az új filmet sajnos.)

Arra lennék kíváncsi, mikor a Végtelen háborúban a Titan bolygón Mantis mondja hogy Thanos gyászol (mikor a hősök lefogják őt), Drax meg megkérdezi hogy mit gyászolhat egy magafajta, akkor Nebula rávágja hogy Gamorát. Aztán le is vezeti, hogy elvitte őt a Vormirre, és nélküle jött vissza, a Lélekkővel.

Na most, ő honnan tudta hogy mi történt a Vormiron, vagy hogy hogyan működik a Lélekkő megszerzése? Thanos sem tudta, és Gamora is csak azt hogy hol van, azt nem hogy hogyan kell megszerezni. Senki sem tudta, csak az őrző, a Vörös koponya, Nebulának ráadásul szerintem Gamora még a helyet sem mondta meg, amiért Quillnek sem. De ha meg is mondta, Nebula sosem járt ott, honnan a frászból tudta hogy fel kellett áldozni Gamorát a kőért? Az oké hogy feltűnt hogy nincs már Thanos mellett, de más is történhetett vele, ráadásul ő konkrétan összefüggésbe is hozta a kővel a halálát, azonnal. Egyáltalán honnan tudta hogy a sárga kő az a Lélekkő?

Még egyszer mondom, ha ezek kiderülnek a Végjátékban, akkor csak annyit írjatok válasznak, viszont ha nem akkor kíváncsi lennék ezekre a részletekre, én siklottam el valami felett vagy ez baki?



2019. aug. 19. 18:10
 1/1 anonim válasza:

Kikövetkeztethette

De asszem ezt mondta is, hogy Gamorával ment és nélküle tért vissza, ehhez jön az, hogy gyászol és tádá meg is van a megoldás.

Szerintem a pontos működését nem ismerte, hogy fel kell áldozni azt akit szeretsz

2019. aug. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!