Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Karen Gillannek mit csináltak...

Karen Gillannek mit csináltak a fejével a Nebula-szerepre, hogy full más lett az arca?

Figyelt kérdés
Most nem arra gondolok hogy kopaszra borotválták, meg kékre festették, de attól még felismerhetőnek kéne lennie, viszont megnéztem képeken, nagyon nem hasonlít az arca a "mezei" Karen Gillannek a Nebula arcára, teljesen más az orra, a szeme formája, az orcája vagy hogy hívják azt a részt stb. Olyan mintha nem is ő lenne. Meg mikor a kezét is mutatták (amelyik az emberi keze, nem a bionikus), a körmei hosszúak rajta, a színésznőnek meg annyira nincsenek hosszú körmei ahogy láttam. Szóval nekem gyanús hogy az egy dublőr. Vagy ha nem, akkor mit csináltak vele hogy ennyire nem lehet felismerni?

2019. aug. 19. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi különbség nincsen. Maximum az arca tűnik kicsit vékonyabbnak, de ez sminkkel simán megoldható. A szeme szerintem csak azért tűnik furcsának, mert teljesen fekete. A körme meg... Fél perc alatt rátesznek műkörmöket a kezére.
2019. aug. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nálam pont fordítva, nekem a filmben tűnik kerekebbnek az arca amúgy. De ez lehet amiatt van mert kopasz, jobban kihangsúlyozza a fejformáját... Mondjuk nekem ettől függetlenül sem hasonlít. De akkor ez legyen az én hibám, nálam túl nagy az eltérés valóság és film között. Még annyit tudok elképzelni hogy számítógéppel buheráltak rajta, de az tuti hogy nem ismerném fel semmi más filmben ha csak a Bosszúállókban láttam volna.
2019. aug. 19. 22:16
 3/3 anonim ***** válasza:
2019. aug. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!