Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a címe annak a filmnek...

Mi a címe annak a filmnek ahol egy tudós kidolgozott egy eljárást amitől megszűnnek a rémálmok, de mellékhatásként a rémálom tartalma valósággá vált?

Figyelt kérdés
2019. aug. 20. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Tipp:


Az álomküzdők (Dreamscape, 1984).

[link]

2019. aug. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem ez nem az, de még nem láttam s nagyon jó filmnek ígérkezik, köszi, megnézem. Amire én gondolok, ott nagyon elszabadult az író fantáziája, az egyik főszereplő egy képregény hősnővel álmodott, a felesége pedig megnézte miről álmodik (a eljárás képernyőre ki is vetíttette az alany álmait) majd megsértődött hogy a férje nem róla álmodik, s alkalmazta rajta az eljárást. Emiatt azonban reggel mikor a férje felébredt, ott feküdt mellette a képregényhősnő. De amikor megszólalt nem hang jött ki a szájából, hanem egy fehér buborék, amire rá volt írva amit mondani akart... Szerintem ez még a számítógépkorszak előtt készült, de a mai filmeket is megszégyenítő módon borult el az író és rendező elméje.
2019. aug. 20. 22:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Ki ölte meg Jessyt? (1966).

[link]


Forrás:

[link]

2019. aug. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!