Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek a Cobra11-ben ki...

Szerintetek a Cobra11-ben ki alkot Semirrel jobb párost? Jan, Paul, vagy Ben?

Figyelt kérdés

2019. aug. 21. 18:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közül Ben. Mondjuk én Christ bírtam a legjobban.
2019. aug. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Bent szerettem a legjobban.
2019. szept. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Hármuk közül én Jant kedveltem a legjobban, vele még volt valami komolysága sorozatnak. Bennel már túlságosan a humor felé mentek el a részek, Alex utána igazi felüdülés volt, egy alapvetően krimisorozat legyen is komoly (szerintem), ne a jópofiskodásé legyen a főszerep. Nagyon sajnáltam, hogy kirúgták, Paul meg tisztára olyan volt, mint egy gyenge Ben-utánzat (azt meg már nem is véleményezem, hogy egy 9. társat is behoznak, inkább a nem kinyírtak közül kellene valakit visszahozni vagy előléptetni pl Jennyt, de még azt is el tudom képzelni, hogy Krüger pattanjon be Semir mellé:) esetleg a lánya mint kezdő rendőr).

Az én legnagyobb kedvencem amúgy Tom Kranich volt. Szerintem vele illett össze a legjobban Semir.

2019. okt. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mindegyik társa jó volt, kivéve Pault. Sose bírtam megszeretni. Mikor Budapesten forgattak, nem is beszélgettek egymással Erdogannal, szerintem nincsennek jóban. Jan és Ben is egyformán jó volt, szuper részek voltak velük.
2019. okt. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én azon se csodálkoznék, ha Atalay halálosan unná már ezt az 1-2 (na jó, René Steinke és Tom Beck esetében 4-5) évenkénti cserét. Mire igazán összeszoknának, addigra már el is megy az adott színész és előrántanak egy teljesen új embert. Meg persze a kulisszák mögött is lehetnek feszültségek, amikről mi nem tudunk.
2019. okt. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az én kedvencem Tom volt!


Egyébként én úgy tudom (pletykákból persze) hogy Atalay miatt vannak a rendszeres cserék, mert nem bírnak vele hosszú távon együtt dolgozni, ő írattat ki minden társat maga mellől mivel elég aktívan résztvesz a forgatókönyv írásban.

2019. okt. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kötve hiszem, hogy ő ezt eldönthetné egyedül.

Egy főszereplő kiírása, lecserélése mindig kockázatos, főleg ha ennyiszer megteszik, romolhat a nézettség. Ráadásul a Cobra már kb 10 éve veszíti folyamatosan a nézőket, már Tom Beckkel is vesztette, aztán ezt rákenték Vinzenz Kieferre (pedig vele sztem nagyon színvonalas részek készültek, pláne a mostaniakkal összehasonlítva). Roesnert nem tudom, milyen indokkal írják ki, de abszolút nem lep meg, hogy a rajongótábor még inkább gyérült. Nevetséges már ez a cserélgetés, látszik, hogy a stáb próbálja kézzel-lábbal erősködve visszahódítani az embereket. Ha Atalaynak van is beleszólása, nem hiszem, hogy csak ő akarja ezt.

2019. okt. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Alex :D

Ha a felsoroltak közül kell választani, akkor Ben

2019. dec. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Paul nekem a nyerő!
2020. máj. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az az izmos,boxot tanított,vagy mit, nekem ő volt a kedvencem.
2020. máj. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!