Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egyes sorozatokban amikor...

Egyes sorozatokban amikor vége lesz egy résznek, miért nem úgy kezdődik a következő rész ahogy vége lett az előző résznek? Miért mindig másmilyen szokott lenni a következő rész kezdés?

Figyelt kérdés

2019. aug. 23. 12:14
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Hogy érted hogy nem úgy kezdődik? Nyilván a történet szerinti következő jelenet fog jönni a következő részben.
2019. aug. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
úgy értem, hogy az utolsó részben amikor befejeződik akkor minden oké. De a következő részben már máshol vannak a szereplők, nem ott vannak ahol voltak az előző részben.
2019. aug. 23. 13:02
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Miért kéne ugyanott lenniük? Az adott részen belül is váltakoznak a jelenetek.
2019. aug. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sliders: Az epizód végén olyan világba mennek ahol minden óriási. De a következő részben pedig már más dimenzióban vannak. Szóval a következő teljes részben miért nem mutatta hogy mi csináltak a szereplők az óriások részben? És mi történt, meghogy hogy sikerült megmenekülni stb..
2019. aug. 23. 13:14
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Melyik rész volt ez?
2019. aug. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Azt hiszem az 5évad ??? részben volt.

Vagyis nemtudom már.

2019. aug. 23. 13:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Gondolom erre nem volt elég pénz. Ezért csak egy rész végén mutatták, érdekességnek, hogy ilyen is van.
2019. aug. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

:DDDD


Mikor elolvastam a kérdést, a Sliders ugrott be.

Volt egy olyan rész, aminek úgy van vége, hogy angyalok vannak abban a világban.

Egész másnap vártam, hogy folytatódjon az a rész, erre sehol semmi. Akkor azt hittem, hogy véletlenül kihagyták, de nem.

Én értem miről beszél a kérdező.

2019. aug. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!