Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nem túlzás hogy a Harry...

Nem túlzás hogy a Harry Potter és a Titkok Kamrája filmváltozatában Lucius Malfoy meg akarja ölni Harryt?

Figyelt kérdés
Mármint értem, hogy nagyon dühös meg minden, de akkor is Azkabant kockáztatta.

2019. aug. 23. 15:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ja azt kicsit túltolták szerintem. Én sem értettem, annyira ő sem bolond/őrült hogy a Roxfort kellős közepén, Dumbledore irodájától 30 méterre halálos átkot szórjon egy diákra, csak mert az zoknit adott a manójának. Arra maximum Voldemort vetemedett volna.
2019. aug. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Egy interjúban hallottam, hogy ott elvileg néma varázslatot használt volna Malfoy, ahogy a felnőtt varázslók kb. mindegyike, de az őt alakító színész épp akkor olvasta azt a Harry Potter könyvet, amiben megjelent az Avada Kedavra, és random ezt nyomta a forgatáson. xD

Persze, azt nem tudom, miért nem vették újra... Valószínűleg, még nem rajzolódott ki, mekkora logikai hiba lesz ez majd később... Hiszen, az utolsó könyveket akkor még meg sem írták. :)

2020. febr. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!