Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ez melyik horror, thriller?

Ez melyik horror, thriller?

Figyelt kérdés

Elkezdtem egy filmet anno, kb. két éve és félbehagytam, most viszont nem hagy nyugodni. Sajnos nem elmékszem részletesen , de annyi megvan, hogy télen játszódik egy kutató központban, ahol önkéntes fiatalokon kísérleteznek, különféle anyagokat adnak be nekik tűvel. Cserébe rengeteg pénzt kapnak. Természetesen ez rosszul sül el, és az egyik lány hallucinálni kezd arról, hogy néhány társa meghal ( azt hiszem egy szobában ragadnak, nem tudnak kijutni, majd valahogyan ott halnak meg) . A film mindenképp 2005 utáni lehetett, de szinkronnal nem találtam, csak felirattal. Még annyi, hogy úgy emlékszem egy véresebb darab (anno ezért is nem fejeztem be).

Aki eddig szíveskedett elolvasni, köszönöm!


2019. aug. 24. 22:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Pont ma kerestem horrort, egyet találtam ami frankónak tűnt, de szinkronos és 2007-es film, neve asszem "A Szomszéd lány". De jelezz ha megtaláltad, jónak tűnik ha szinkronos véletlen.
2019. aug. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!