Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti mit szóltatok Brie Larson...

Ti mit szóltatok Brie Larson alakításához mint Marvel kapitány? Szerintetek jól hozta a karaktert, vagy mást jobban e tudtatok volna képzelni? Ha utóbbi, akkor kit?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy a két filmben (Marvel Kapitány, Bosszúállók: Végjáték) nyújtott alapítása alapján mit gondoltok, Brie Larson jó választás volt Carol Danvers alias Marvel kapitány karakterére? Szerintetek jól hozta a szerepét, hiteles volt, vissza tudta adni a karatert, esetleg még adott is hozzá valamit, és összességében beillett a Marvel-hősök közé? Vagy pedig nem volt odaillő valami miatt (gyenge alakítás, karakteridegenség, rossz csapatdinamika, akármi), és másik színésznőt megfelelőbbnek gondoltatok volna? Ez esetben ki lett volna a választásotok és miért?

Előre is köszönöm a válaszokat, véleményeket, észrevételeket!



2019. aug. 24. 23:54
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Csak a Végjátékot láttam, eredeti nyelven. Szerintem borzalmas volt. Unott, semmi hangsúlyozás, végig ugyanaz a fapofa. Szerencse, hogy nem sokat szerepelt a filmben.
2019. aug. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%

A nagyobb gáz, hogy a többi színészt is kikészítette a forgatás során.

Sajnos sok dimenziót elveszített ez az ember a múltja miatt. Igazán kezeltethetné magát! Többet keresett egy filmmel, mint egy átlag magyar 5 év alatt. Ebből már tellik lelki gondozóra.


Ki játszhatná el még? 13, Jamie Alexander, Lynn Collins, Eva Green, Rachel Nichols, Emily Blunt, Jessica Biel, ...

2019. aug. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

Nagyot csalódtam benne.

Egy kicsit se hozza a képregénybeli Carol-t, hanem csak egy felvizezett, unott fejű utánzat. Míg a képregényekben kifejezetten bírom őt, addig itt azt se bántam volna, ha Thanos lekapja a fejét.

Az én befutóim Yvonne Strahovski és Katee Sackhoff voltak, de a #2 válaszoló is írt pár jó ötletet.

2019. aug. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%
Katee Sackhoff szerintem szuper Lara Croft is lehetne. Jó fizikuma van hozzá.
2019. aug. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
29%

Indul az indokalatlan, gerncitelen lepontozósdi :)

#magyarok

2019. aug. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!