Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Keresek egy filmet, segitenetek?

Keresek egy filmet, segitenetek?

Figyelt kérdés

Keresek egy filmet amiben egy ferfi azt mondja magarol, hogy o az isten. A film teljes egeszeben egy kis fahazban zajlik, sok emberrel benne akiknek torteneteket mesel magarol es azt mondja mindenki dontse el, hogy hisz e neki vagy sem. Esetleg valaki tudja a film cimet?

Köszönöm :)



2019. aug. 25. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
A faház istene,aki egy ember és történeteket mesél c. Film.
2019. aug. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Az őslakó-ra gondolsz.


[link]


[link]

2019. aug. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mother! Címen van egy ilyen film Jennifer Lawrence és Javier Bardem van benne. Talán ez lehet?

De közben eszembe jutott egy másik film, fogalmam sincs mi a címe, de megpróbálok utána nézni.

2019. aug. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Az őslakó (The Man from Earth)

[link]

2019. aug. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, én is az Őslakóra gondoltam, most találtam rá. De mégsem ez lesz az, itt nem istennek, hanem 14000 évesnek mondja magát a főhős.
2019. aug. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

# 5


Szerintem mégiscsak az Őslakó lehet.

Van a filmben olyan rész amikor a vallás,a Biblia kerül szóba.Itt a főszereplő elmeséli,hogyan mintázták róla Jézus feltámadását.S az egyik kollégája szájából elhangzik:"tudtam azt mondja,hogy ő volt Krisztus".Erre gondolhatott a kérdező.

2019. aug. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Nem nyerte el a tetszésemet a film, így max a feléig láttam. Csak a szobában ülős talán igaz, talán nem szituáció miatt ugrott be.
2019. aug. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Huu, igen. Az őslakó az. Sajnos téves volt az információ.. en arra emlékeztem, hogy istennek vallja magát de mostmar beugrott a dolog. Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget. Legyen szép napotok! 😊
2019. aug. 26. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!