Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok ilyesmi halloweeni...

Tudtok ilyesmi halloweeni filmeket?

Figyelt kérdés

Nem horrorra gondolok, azokat nem szeretem. Olyasmire, ami inkább családi film, kaland film, de halloween ideje alatt játszódik. Lehetnek benne szörnyek, szellemek, bármi, csak ne legyen gagyi,nagyon gyerekeknek szóló.

Pár példa : Soha többé halloeen-t, Démontanya, Szörny akit hívtam

Ezeket mind láttam, ezekhez hasonlót keresek.


2019. aug. 25. 19:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Hókusz Pókusz :) Egyből ez ugrott be.

Ne ijedj meg attól, hogy 1993-as, nagyon jó! :) Gyakorlatilag "sláger" a régi családi-gyerekfilmek kapcsán.


Kicsit érdekes (egyes gyerekeknek ijesztő, bár szerintem semmi nincs benne) a Karácsonyi lidércnyomás, vagy talán ismertebb nevén a Nightmare before christmas


A nagy sikerű 2017-es Coco is, azt nagyon ajánlom szintén :)


Ezek családi filmek inkább :)


Nem Halloween azt hiszem, de olyasmi hangulata van A halott menyasszonynak, ez egy animációs film, mint az előző 2.


Nem láttam, de halloweeni a 2011-es A kutya, aki megmentette a Halloweent c. vígjátékfilm is.


Ha az Addams Familyt ismered és szereted, tuti van halloweenes filmje is :D


És a Scooby Doonak is 20 perces része a sorozatban tudom, hogy van (pl. a Fejnélküli lovas, de több is), nagy rajzfilm is biztos, talán a Scooby Doo és a Koboldkirály? Nem is tudom.


Bocsi, hogy többségében animációs/rajzfilmek, de ezek is beleférnek a családi kategóriába, azért remélem lájkolható :)

2019. aug. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A Monster Squad-dal én tennék egy próbát. Nem mai film, de a mai napig szórakoztató. Illetve a Midnight Hour, ami hasonló kategória.
2019. aug. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!