Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a legjobb HBO Go,...

Melyik a legjobb HBO Go, Netflix vagy a Prime?

Figyelt kérdés
2019. aug. 26. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
annak fényében hogy hbo go és netflix előfizetésem is volt egyidőben,azt kell mondjam a hbo go jobb.rengeteg a film,s sorozat,a tartalmak magyar nyelvűek vagy van magyar felirat hozzá,sok a saját extra tartalom,havi díj csupán 1490 ft. Netflix itt is sok film,sorozat,saját tartalom,de kevesebb magyar nyelv és felirat,vagy egyáltalán nincs. havidíja pedig 11 eurótól kezdődik. prime előfizetésem nem volt,így erről nem tudok nyilatkozni.
2019. aug. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyik sem vált be annyira, inkább filmes típus vagyok, de az érdeklődési körömnek megfelelő alkotások mindkét szolgáltatásban kis számban voltak jelen, bár így is sok alkotást tudtam pótolni, de többet vártam volna.


Filmek terén a leggyengébb a Prime (legalábbis hazai kínálatban), az HBO GO és a Netflix kb. hasonló szintet tudnak felmutatni, talán utóbbi kicsivel több alkotás érhető el, ugyanakkor drágább is, és mint az első is írta magyar felirat és szinkron csak kevés tartalomhoz van.


Sorozatok terén viszont nem tudok nyilatkozni, azok kevésbé érdekelnek.

2019. aug. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A Prime-ról nincsenek tapasztalataim, HBO Go és Netflix előfizetésem viszont párhuzamosan van. Az HBO számomra csak amiatt a néhány saját gyártású tartalom miatt játszik, mint a Trónok Harca, Csernobil, Szolgálólány stb. Úgy vagyok vele, hogy 1500 Ft egy doboz cigi, vagy mozijegy ára, úgyhogy, ha havonta csak néhány órát is nézem, akkor megéri.


Egyebekben abszolút Netflix párti vagyok, gyakorlatilag befogadhatatlan mennyiségű tartalom érhető el rajta. Az abszolút jellemző, amit a felettem válaszoló írt, hogy ott a magyar szinkronos tartalmat nagyítóval kell keresni, de a legtöbb címhez magyar felirat sincs egyelőre. Ha nem jelent problémát az angol nyelv, angol felirat, akkor szerintem Netflix.

2019. aug. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Trevor. ***** válasza:
100%

Igazából ha úgy állsz hozzá, hogy te bizonyos filmeket/sorozatokat akarsz nézni, akkor csalódni fogsz, mert Trónok Harca pl. csak HBO GO-n van fent és mondjuk a Stranger Things meg csak Netflixen. Szóval konkrét címek keresése helyett inkább az érdeklődési körödnek megfelelő tartalmat keress.


Prime-ot nem próbáltam, csak a másik kettőt. HBO GO online lejátszója nem jött be, hol éles a kép, hol tiszta homályos, úgy, hogy nem ment a háttérben semmilyen letöltés/feltöltés. Így nekem nem jött be.


Netflix-el már sokkal jobb tapasztalataim vannak, rengeteg a tartalom, jól működik a lejátszójuk mind gépen böngészőben és telefonon alkalmazással. Ráadásul Netflixen letudsz tölteni offline megtekintésre, igaz csak Windows 10-es alkalmazásban, androidon és iOS-en. És itt sem engedi minden filmnél/sorozatnál.

2019. aug. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!