Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik volt a legdurvább...

Melyik volt a legdurvább jumpscare, amelyikbe belefutottatok egy horrofilmben?

Figyelt kérdés
Melyik horror volt az és melyik jelenete?

2019. aug. 26. 21:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Így többszörös nézésre már nem olyan durva de én nagyon megijedtem a Démonok között filmben annál a résznél ahol a kislány felnéz a szekrény tetejére és ráugrik a démon. 😃
2019. aug. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
ugyanaz a film :D ha nem is a legdurvább,de annál a jelenetnél mikor a nő tereget és elszabadult lepedő...tarkómon is égnek állt a szőr :D
2019. aug. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
A barlangban (The descent), amikor a kamerán nézik, hogy hogyan tovább és észreveszik vele a szörnyet. Azért tetszik, mert ha jól rémlik a film azon pontjáig nem lehet sejteni, hogy ez egy szörnyes film és a szörnyek tényleg kb. a semmiből jönnek.
2019. aug. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Alien abduction (2014) - Az alagutas jelenet. Nem voltam rá felkészülve. :D
2019. okt. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%
Frakk a macskák rémében, mikor Károly bácsi veszekszik Vilma nénivel, ott megállt az ütőerem!
2019. okt. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%
Spongyabobnál mikor elfogy a herkentyűburger.
2020. márc. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én a Hívatlanok első részében fostam össze magam mikor a nő elhúzza a függönyt és ott áll mögötte a zsákosfejű gyilkos. Azt hittem megáll a szívem, pedig láttam már pár horrort előtte.
2020. okt. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is a démonok közöttben, annál a jelenetnél amikor megáll a zenedoboz zenéje, lerakják és ott van mögötte a démon. Na azon nagyon besz*rtam.
2021. márc. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Sinister-ben a vetítőbe hirtelen belebámul mr. boogie man.
2021. jún. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Alien, mikor Dallas kereste a szellőzőkben, de nem tudta hogy honnan fog jönni, aztán jött. Most már nyilván nem olyan rémisztő, de ez jutott elsőre az eszembe, ez volt a legmaradandóbb hatással. Aztán az mikor a mentőhajón megmozdul a feje. Hát az viszont még ma is üt.
2021. okt. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!