Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Végjáték spoiler! Hogyan...

Végjáték spoiler! Hogyan történhetett ez?

Figyelt kérdés

Spoiler!!

Amikor a végén Thanos felveszi a kesztyűt, tele a Végtelen kövekkel, Vasember még rátámad, akit egy mozdulattal félresöpör, majd csettint, ám semmi se történik mivel a kövek eltűntek, mind átkerültek Vasemberhez, aki szintén csettint és a többit tudjuk...

A kérdés: Tony az alatt a maximum két másodperc alatt hogy tudta kiszedni (ráadásul teljesen észrevétlenül) mind a hat követ Thanos kesztyűjéből? Ennyi idő alatt és ilyen körülmények között még egyet is nehéz lett volna, de az még hihető, és akkor már nem tudta volna Thanos véghez vinni amit akar. De mind a hat kő hogy került ki egy pillanat alatt Thanos kesztyűjéből?



2019. aug. 29. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
Ne feledd, Tony, a világegyetem legparanoiásabb emberek készítette a kesztyűt. Simán lehet, hogy Tony nanotechje vitte át a köveket, amíg ő elterelés képpen megpróbálta lehúzni a kesztyűt. Sőt, ha megnézed a jelenetet lehet látni, hogy a kövek szinte felcsúsznak Tony kezére.
2019. aug. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Pont úgy ahogy pár másodperc alatt összeáll és alakot vált az új páncélja is. Nanotechnológiával úgy formálja a kesztyűket, ahogy akarja.
2019. aug. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezen én is elgondolkodtam.A nanótechnológia logikus, viszont nem tudom, hogy tényleg ahhoz van-e köze.
2019. szept. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!