Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Valaki itt tud olyan indavideo...

Valaki itt tud olyan indavideos csatornát ahol a Naruto Shippuuden 1. Részétől a vegig megvan minden rész 1 csatornán?

Figyelt kérdés
Szeretném megnézni végre de nemtalálok egyilyen csatornát sem.

2019. aug. 30. 00:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Csáo keresd meg az Animem oldalán ott individeos formában fentvan az összes és szépen rendezve is van. Én is nemrég fejeztem be.
2019. aug. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szia ránéztem az oldalra meg is találtam de 1db részt sem akar belőle megmutatni. nem tudom csak nálam jelentkezik e ez de szerintem nem mert más animéknél meg pl tökéletesen működik. :/
2019. aug. 30. 21:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Szevasz. Lehet, hogy most ezzel nem a kérdésre válaszolok de ha adhatok egy tanácsot akkor ne magyar felirattal nézd. Angollal inkább. Itt egy link, ami egy Redditnoldalra visz el. Ott az egyik válaszba ott van, hogy Naruto spot. Arra menjél rá és ott mindent megtalálsz, ami Narutovagy Boruto felirattal és szinkronnal is (mármint angol). Ráadásul itt HD ba is van ami lehet. A shippuuden az 54. Résztől van hdban előtte 4:3 ba azaz sd be.

[link]

Indavideon, amit én láttam igaz nem sokat de azok szarok voltak minőségileg.

2019. aug. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nemtudom nekem működött az animemen azért nezd meg hogy a böngésződ nem tiltja e le a beépített linkeket nekem az opera pl letiltotta. Am indavideon a FEAR9 nevű felhasználo oldalán szépen fentvan 1-262 rész.
2019. aug. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!