Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Soha nem lesz már a Munkaügyek...

Soha nem lesz már a Munkaügyek című magyar sorozatnak új epizódja? Nektek ki volt a kedvencetek?

Figyelt kérdés
Nem is értem, hogy miért hagyták abba a forgatást. Egyszerűen imádtam azt a sorozatot. Mindenki zseniálisan játszott benne, semelyik sorozaton nem nevettem még ennyit. Kár, hogy a magyar emberek inkább néznek egy gagyi vetélkedőt, mint egy ilyen sorozatot. Mondjuk szerintem kellett hozzá némi intelligencia, 10-böl 6-7 ember nem biztos, hogy értette a poénokat, pedig nagyon ütöttek szinte egytől egyig. Én speciel nem nagyon tudnék 1 szereplőt kiemelni, mert szinte mindet imádtam. János, Elvira, Albert, Róbert, Krisztina, Katalin, Ond, Imre, rajtuk rengeteget röhögtem. Karesz egész "normális" volt, ő ezért volt szerethető. Timi az, aki néha kissé már irritált a nyafogásával. Erzsébet elég szürke volt, Tamásnak nem a humoros szerep jutott. Folyamiért és Botondért annyira nem rajongtam. Kár, hogy az utolsó évadokban Leventét nem láthattuk, mert ő is elég nagy balfék volt. Aki még nagyon jó mellékszereplő volt Leventén kívül, az Pincés úr. Jó csajok is megjelentek olykor, szóval ÚJ MUNKAÜGYEKET AKAROK!

2019. aug. 30. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Amit leírtál, az egy magánvélemény. Az, hogy a műsort nem nézték elegen (mert eltérő véleménnyel vannak a minőségéről, és/vagy nem érdekli őket), emiatt nem volt gazdaságos a gyártása, akkor nem fogják a te kedvedért, meg a szint alatti nézettségért folytatni.
2019. aug. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen Tóth Jancsi, de nem az utána folytatódó azonos című sorozatból, mert annak szerencsére nincs folytatása. A Munkaügyek szerintem az egyik legfrenetikusabb magyar produkció volt az önmaga műfajában, ha nem a legfrenetikusabb! Hiányzik nagyon. Mucsi remek színész, ezt tudjuk, de maga a stáb is remekül lett összeválogatva. Eddig nem látott, sikeres formátumot honosított meg a magyar televíziózásban.
2019. okt. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

IMÁDOM



Alkotók


forgatókönyvíró:

Kovács András Péter Litkai Gergely

rendező:

Márton István

operatőr:

Márton Balázs

producer:

Kálomista Gábor

2019. okt. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is nagyon jó!

Jó lenne folytatás. Én csak a youtuberol ismerem amikor már befejeződött:(


(ha nem a tvben de a youtubeon népszerű lenne a folytatás (most ez nem látszik mert törölgetik mert nem hivatalosan van volt fent))


Az elején még nem tetszett kicsit döcögős poénok de a későbbi évadok főleg amikor Ond belekerül már nagyon belejött a sorozat és jól hozza mindegyik karakter a sajátos defektjeit amit olyan szépen tolerálnak egymásnak:D

2020. júl. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én tavaly megnéztem az összes évadot, de most nyáron újrakezdtem. Megint a neten nézem, most a 4. évad elején tartok. Szerintem az 1. évad volt a legjobb amúgy, a 2. kissé lapos, de a 3.-tól újra ütős. Ondot én is bírom, Erzsébet viszont sokkal rosszabb, mint Katalin. Le is váltották ugye Krisztinára később. Ő már azért izgalmasabb, mint Erzsébet. Levente is kikerül sajnos valamikor, pedig ő egy nagyon fontos mellékszereplő volt véleményem szerint.
2020. júl. 7. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!