Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Disney streaming indulásával...

A Disney streaming indulásával, az olyan filmek mint pl: a 2019 Oroszlánkirály dvd-je nem is fog meg jeleni már Magyarországon? V akik sokak által nevezett virágboltra nem is lesz Disney tartalom többé?

Figyelt kérdés
Sziasztok, Novemberben indul a Disney streaming indulása, úgy tudom a Home videók nem lesznek kiadva, ezt azt jelenti az Oroszlánkirály sem jön már dvd kiadásban Magyarországa? esetleg már a virágboltban sem lesznek többé Disney féle filmek a streamig miatt? a válaszokat köszönöm...

2019. aug. 30. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
22%
DVD???? 2019-ben??? El nem tudom képezelni, ki vesz manapság DVD-t, főleg, ha új filmről van szó! Le kell tölteni a filmet valamelyik torrent oldalról gyönyörű minőségben!
2019. aug. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Torrent? 2019?? ki torrentezik már manapság amikor majd a streamingé lesz a jövő, viszlát dvd, torrent, Streaming: kényelem, szabadság, szeretem! 😉
2019. aug. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A mozifilmeket nem fogja befolyásolni a Disney+. Amit moziba szánnak az ott is fog menni, illetve meg is jelenik dvd/Blu-ray lemezen. a streaming szolgáltatásnak saját sorozatai lesznek. Idővel persze felkerülnek oda is a mozifilmek, de gondolom csak a dvd megjelenés után. Amiket pedig a mozik helyett a streaming platformra szánnak, azon egyértelműen látszik, hogy kisebb költségvetésből készül (pl. az új Lady and the Tramp/ Susi és Tekergő film).
2019. aug. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2-esnek


1-es vagyok. Igen van igazság abban is, amit te mondasz. De ha jól tudom, az ilyen adókra elő kell fizetni, tehát akárhogyan is a film valahogy pénzbe kerül. A másik az, hogy csak olyat nézhetsz, amit a szolgáltató tárol és azt is csak addig, amíg engedi.


A törrentnél viszont alapban van vagy kellene, hogy legyen internet, amiért ugyan fizetünk, de ellentétben a TV nézéssel, a mindennapunk részét képezi. Ezen belül a torrent ingyen van, bármelyik szolgáltató bármelyik eseménye felkerül. Pl. én innen nézem a Forma 1-es közvetítéseket, mert külföldről nincs (vagy legalábbis élvezhetetlen minőségű és sebességű az internetes) magyar adás. És az is igaz, hogy csak azután lesz fent, miután a TV végzett vele és csak akkor, ha valaki felteszi. De mindig vannak ilyen emberek, szóval nem maradok le semmiről. Igen, kell hozzá tárhely, ami újabb kiadást igényel, viszont cserébe évekig tárolhatod a kedvenc filmedet 4K vagy 3D minőségben.


Abban viszont egyet kell, hogy értsek, hogy a jövő egyre inkább a streamelés felé hajlik. Hogy ez hogyan változik a jövőben, hogy minél többen elérhessék és minél olcsóbban, az jó kérdés.


De alapvetően azt mondom, hogy aki szép minőséget szeretne kapni ma egy mozifilmből, az töltse le és ne fizessen egy rosszabb minőségért.

2019. aug. 31. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet, hogy DVD-t nem vásárolnánk a streaming miatt. Maximum alapvetően kevesebbet vásárlunk már régóta, de a streaming nem befolyásoló. Pontosan streaming-ért nem fizet mindenki, nem is mindenki teheti meg folyamatosan havonta. Vagy annyira nem is érdekel mindenkit és nincs ideje annyi pénzért állandóan gép előtt ülni. Ezt a szolgáltató forgalmazók is tudják, így kiadások továbbra is megmaradnak. Legalábbis általánosságban.
2019. nov. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én sem értek egyet azzal, hogy sikerfilmekhez ne volna elegendő igény. Pl. Star Wars és Jégvarázs.

Jelenleg más probléma áll fenn Magyarországon. A Disney-Fox összeolvadás által az InterCom-tól átkerültek a Fox-jogok, majd a Pro Video ősszel elveszítette a Disney-jogokat és a jelenlegi járványhelyzetben sajnos senki nem fogja megerőltetni magát. :-( Így legalább néhány hónapig elbúcsúzhatunk kedvenc filmjeinktől. Más útirányként abban reménykedhetünk, hogy a TV-csatornák így előbb rácsapnak a filmekre. Mint pl. a Digi TV rácsapott a kutya négy útjára. Azzal kapcsolatosan ugyanilyen jogi probléma áll fenn, senki nem fogja kiadni a filmet, és így a Digi TV előnnyel megszerezte. (Freeman.)

2020. ápr. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!