Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Bosszúállók Nebula kérdés?

Bosszúállók Nebula kérdés?

Figyelt kérdés

A Bosszúállókból a Nebula ő képes volt még "emberi" tevékenységekre, vagy azokat kiölték belőle mikor az apja gépet csinált belőle?

Pl. tudott enni, részegnek lenni, vagy szexelni? Szülhetett volna gyereket?

Tudom hülye kérdések de érdekel, ő mennyiben volt már gép, tudott-e még emberi dolgokat csinálni. Stark nem használta ki mikor kettesben voltak? :D



2019. aug. 31. 01:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Tud enni, a Végtelen háború elején az volt az egyik probléma, hogy a levegő mellett kajájuk se volt. Nebula odaadta Tonynak egyszer az ő adagját, de azelőtt valószínűleg evett. Plusz a Galaxis Őrzői 2-ben megjegyzi, hogy éhes.

Részegnek lenni...én azt mondanám nem igazán, vagy legalábbis nehezen. Nem tudom, milyen változtatásokat tett Thanos szóval ez csak egy tipp.

Gyereke valószínűleg már nem születhetett, a szex kérdéses.

Persze, Stark egy szívszaggató üzenetet küld Peppernek aztán megy meghágni Nebulát mi? Azon kívül, hogy életveszélyes helyzetben voltak, alig ismerték egymást, Nebula egy pszchiopata, valószínűleg nincsenek szexuális vágyai, ez nagyon karakteren kívüli Tonynak.

2019. aug. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem Nebula szokott enni de aligha tud gyereket szülni. És részeg se
2023. máj. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!