Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik ez az anime?

Melyik ez az anime?

Figyelt kérdés
Még annó egy rövid részletet láttam belőle. Arról szól hogy van egy srác, aki nagyon menő a sulijában, viszont olyan betegsége van, hogy nem tűri ha hozzáérnek mert valami baja lesz. De aztán jön egy csaj akinek valamiért nem bántja az érintése. Remélem érthetően írtam le😊

2019. aug. 31. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Talán a Keppeki Danshi! Aoyama-kun lenne az?


[link]


He is charming, cool, athletic, a good cook, but more importantly, he's a clean freak. Aoyama is idolized and respected by everyone, but they can only admire him from afar due to his mysophobia. Despite that, he plays soccer—a rather dirty sport!


As the playmaker for Fujimi High School's soccer club, Aoyama avoids physical contact at all cost and cleanly dribbles toward victory. However, the path to Nationals will not be easy for Fujimi's underdog team. But alongside striker Kaoru Zaizen, Aoyama will show everyone that even as a clean freak, there are things he's willing to get dirty for.

2019. aug. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ugyan nem anime hanem dorama de a történet pont ez. A címe Nem vagyok robot
2019. aug. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az első válaszolónak van igaza.

Keppeki Danshi! Aoyama-kun

2019. aug. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igeeen, az az. Köszönöm❤️
2019. szept. 2. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!