Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A thrawn féle A birodalom...

A thrawn féle A birodalom örököseit le foglyák forgatni? A Timothy Zhan álltal írt sztorit.

Figyelt kérdés

A fiatal Luke, Leia, Hant vagy CGI vel lehet megoldani vagy rájuk hasonlító picit idősebb szinészekkel mint a 6. részben

Szerintem 1000% sikeresebb lenne és sokkal jobban biztonsági játék lenne mint bármi amit összehányt a disney eddig.


2019. aug. 31. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem. Az már Legends.

És "fogják", nem "foglyák".

2019. aug. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pont leszarom... kár
2019. aug. 31. 19:40
 3/4 anonim ***** válasza:
90%

1000%-kal sikeresebb lenne, mint minden idők 4. legsikeresebb filmje? Doubt. Imádom amikor azt próbálják bemagyarázni egyesek, hogy egy franchise ami 4 filmmel több mint 4 milliárd dollárt hozott csak jegy eladásokban, az mennyire sikertelen, és az Ő ötletük mennyivel sikeresebb lenne :D

Eközben a Disney:

[link]

2019. aug. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha egy wc reklámot adtak volna le star wars 7 címmel akkor is ennyit hozott volna ez nem a disniey sikere hanem George Lucas érdeme az hogx felfutatta a nevet. Mint az Apple már egy kalap szar nem fejlődik mióta meghalt Steve Jobs de azért veszik mert ugye ott a logo ez viszont jó sztori. Nem az én ötletem hamem a hivatalos Star Wars 7 már régóta Timothy Zhan sztorija de hát honnan tudnád..
2019. aug. 31. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!