Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Marvel kapitány le tudta...

Marvel kapitány le tudta volna győzni Thanost az alábbi feltételek mellett?

Figyelt kérdés
Ha Thanos nem rendelkezik mind a hat végtelen kővel, hanem maximum 1 vagy 2 van a birtokában, illetve nincs vele az összes serege, maximum a 4 fő a Black Orderből. Így győzhetett volna Carol?

2019. aug. 31. 19:37
 1/3 anonim válasza:
Szerintem igen le tudta volna győzni Thanost.Attol is függ hogy melyik kövek vannak a birtokában.
2019. aug. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát nekem a Végjáték végéből úgy tűnt, hogy elég hasonló az erejük. Amikor pedig Thanos használt egy követ, akkor eléggé hazavágta Marvel Kapitányt. Szép teljesítmény, hogy Carol túlélte, mert az a kő elvileg egy egész bolygó kiirtására képes. De nyerni Thanos nyert. És nem avatkozott közbe a Black Order se. Szóval ha az a feltételed, hogy Thanosnak van 1-2 köve, és vele van a Black Order, akkor szerintem egyértelműen ő nyerne Marvel Kapitány ellen.
2019. aug. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy kő is képes kiírtani egy egész bolygót, így nem hiszem, hogy Marvel kapitánynak esélye lett volna. Bármelyik kővel szemben. Idő? Meg nem születetté teszi, vagy visszaforgatja az időt akkorra, amikor még csak sima ember volt. Tér? A közelébe se tud kerülni. Anyag? Marvel kapitányt buborékká változtatja. Hatalom? Azzal verte szét a Végjátékban. Elme? Lélek? Úgy játszik Marvel kapitánnyal mint egy bábuval.

Szóval nem, nem nyerhetne.

2019. aug. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!