Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A rick és morty mennyire...

A rick és morty mennyire számit mainstream-nem usa-ban, magyarországon, illetve világ szinten?

Figyelt kérdés

2019. aug. 31. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lévén mindent szembeköp ami klisé, ezért körülbelül semennyire. Maximum hogy mainstream témákat is feszeget, de azt se mainstream módon. Az más kérdés hogy a Family Guy és a South Park évtizedes sikerei után ez mennyire számít még nem mainstreamnek.
2019. aug. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azért azt mondanám az USA-ban egy bizonyos korosztályban (kb. millennials) elég mainstreamnek számít.
2019. aug. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nézem, szerintem sokan nézik. Már nem igazán vannak ilyen tömegszinten működő fősodrások, most már inkább célcsoportokra bontva leteznek ilyenek, és azt gondolom azon belül ez a sorozat erősen mainstream.
2019. aug. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3-as, ezt úgy érted hogy már nincsenek ilyenek mint pl a 80-as években hogy hazánkban kb minden 2.-dik ember dallast nézett?
2019. szept. 1. 00:34
 5/7 A kérdező kommentje:
egyébként azért vannak sorozatok amiket ha nem is néz mindenki de elég ismertek pl: ha megkérdezel 10 20-40 év közötti személy, akkor pl:a trónok harcáról legalább egyikük biztos hallott már
2019. szept. 1. 00:37
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Na de a 80-as években 1 vagy 2 darab tévécsatorna működött, így a választási lehetőséged eléggé lekorlátozódott arra, hogy vagy azt nézed amit mindenki néz, vagy nem. Ma a több száz tévécsatorna között a Rick and Morty 1,75-2 milliós nézettséggel fut a 300+ milliós országban - a lakosság 0,5%-a nézi.
2019. szept. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, úgy gondolom, hogy nem csak néhány csatorna van, hanem bármennyi, és ezért már nehezebb lenne egy Dallast mindenki torkán letolni.

Vannak ilyenek mint a Trónok harca, ehhez tutira valami véletlen kellett, szerintem még a készítőket is meglepte hogy ennyire népszerű lett. Mikor elkezdtem nézni, én is rácsodálkoztam, hogy ezt hogy nézhetik ennyien. Ennek a műfajnak nyilván nem én vagyok a célcsoportja.

2019. szept. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!