Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi annak a filmnek a címe? Én...

Balázs0213 kérdése:

Mi annak a filmnek a címe? Én úgy emlékszem hogy az volt a címe hogy a feláldozhatók, de ezek szerint csak hasonló

Figyelt kérdés

Csak jelenetekre emlékszem, az volt az egyik hogy egy fiatal lány "feláldozhatóvá" válik, és egy bátorságpróbán is végig megy ami abból ált hogy egy mély lyukba kellett beugrani,( házak között lehetett) és a testőrök ugrottak le de úgy hogy nem láták az alját és nemtudták hogy mi lesz lent, és először a lány mert leugrani és egy hálóba esett, és semmi baja se lett.

Egy másik jelenet hogy volt egy szoba és elaltatták őket egy kicsit (egyesivel) és akik elaltatták azok látták az álmukat, és az álmuk a félelmük volt és le kellett győzni őket. A lánynak az volt hogy valami mocsaras területen beleragad a lába, majd verebek kezdték őt csípkedni és repkedtek körülötte majd teljesen el is süllyed.

A vége felé meg van egy kis harc, szerintem embereket szabadítottak fel (a lány meg pár barátja akiket ezen a kiképzésen ismert meg) majd valami kék lézereket lőttek a fegyvereik...

Nagyjából erre emlékszel


2019. aug. 31. 22:05
 1/2 anonim ***** válasza:
A beavatott?
2019. aug. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igeeen, köszi szépen :)
2019. aug. 31. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!