Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Pretty Little Liars sorozat...

Pretty Little Liars sorozat tetszik nektek?

Figyelt kérdés
Régóta akartam megnézni, de szerintem sokkal idősebbek a lányok, mint a koruk a sorozatban... Meg az életük is nem egy középiskolásé...
2019. szept. 1. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Az első hm talán 2-3 évad tetszett, de folyamatos volt a lejtmenet. Az utolsót úgy, ahogy van, elrontották. De hát az az igazság, hogy egy sorozatot soha sem a vége miatt kell elkezdeni, hanem azért, hogy a végkimenetelig vezető utat végignézd. De hamarabb kellett volna leépíteni.
2019. szept. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az eleje jó, addig, amíg A lelepleződik, de utána teljesen szétesik, az új A-k már inkább paranormális lények, mindent tudnak, látnak, elintéznek. Az alkotók bevallották, hogy nem volt tervük előre, ezért olyan kaotikus az egész.
2019. szept. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az eleje nagyon tetszett de aztán számomra unalmassá vállt.
2019. szept. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

6 részt megnéztem Netflixen és nekem nagyon tetszik, eddig. Mármint kicsit Gossip Girl, de jó. Mondjuk nem valóságos, mert ennyinél már régen a rendőrségre ment vola valaki. Bár nekem is volt hasonlóban részem és nem tettem, plusz őket olyannal is zsarolták. Csak nekem szimpatikus a tanár? Jó tényleg nem helyes amit csinálnak, de...

Plusz ami tényleg nem reális, hogy a szüleik ezt így hogy engedték, meg hogy nem vettek észre semmit belőle?

2019. szept. 2. 23:09
 5/5 anonim válasza:
Első néhány évad nagyon tetszett, majd 30 évesen daráltam, aztán a végén már mindenki A lett, minden hipiszupi technológia bele lett keverve, kusza lett minden, végét meg sem néztem.
2019. szept. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!