Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tarantino: Volt egyszer egy…...

Tislerics Máté kérdése:

Tarantino: Volt egyszer egy… Hollywood Hogy tetszett?

Figyelt kérdés

Sokan mondják, hogy uncsi, meg nincs története, stb...


Én egy pillanatig sem unatkoztam, és totál kerek egésznek tűnt a film. Nem éreztem a történet hiányát, mert a cselekmény mindenért kárpótolt...


Ti hogy vagytok vele?



#Marilyn Manson #Leo #Quentin Tarantino #Volt egyszer egy… Hollywood
2019. szept. 3. 09:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Imádtam. Ismertem az alapsztorit korábbról, így nekem teljesen kerek volt. Tetszett, hogy dokumentarista jelleggel lett megoldva a Tate-gyilkosság, amit itt meg sem történt.
2019. szept. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%

Milyen cselekmény? :D

Maga Tarantino mondta, hogy a film jelentős része semmi más, csak tisztelgés Hollywood előtt, a történet csak a Tate gyilkosságra vonatkozik.

A másik meg, hogy az első is spoilerezik :D

2 ilyen agyhalottat :D

2019. szept. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%
Jah és még listát is adott ki régebbi filmekről, hogy milyen filmeket kell megnézni, hogy mivel tiszteleg...
2019. szept. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
Ki mondta, hogy nem lehet spoilerezni te szerencsétlen? Azoknak szól a kérdés, akik látták a filmet.
2019. szept. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
24%

"Ki mondta, hogy nem lehet spoilerezni te szerencsétlen?"


Na, a nagy műértő :D

Az IQ meg nem éri el a 80-at :D

2019. szept. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#2, #3! Kérlek nézz utána, mi a különbség a történet és a cselekmény között!


Aki pedig fél a spoilerektől, az nem olvassa el a válaszokat! Ilyen egyszerű!


Ezek után érdemes lenne elgondolkodni, ki is az agyhalott... :)

2019. szept. 4. 08:15
 7/9 anonim ***** válasza:
45%

"Aki pedig fél a spoilerektől, az nem olvassa el a válaszokat! Ilyen egyszerű!"



Szerintem meg jobb tekintettel lenni másokra.

Ilyen egyszerű!

Ezt a szaroskodást meg már nem magyarázod ki, ezt benézted fiam.

Sajnos nem vagy akkora műértő, mint hitted :)

2019. szept. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom Tarantino munkásságát, de ezt a filmet, az utolsó negyed óráját leszámítva, sajnos nem nagyon tudtam élvezni :(
2019. szept. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt bármit is írnék, szeretném leszögezni: nem vagyok kifejezetten Tarantino-rajongó, de a 'Django elszabadul'-tól számítva kötelességemnek érzem, hogy beüljek az összes olyan filmre, melyet Ő rendezett. Akik azt írták, hogy uncsi, meg nincs története, az vagy nem ismerte Tarantino munkáját, amikor beült a filmre, vagy nem ismerte a film alapvázát, amivel egyébként tisztában lehetett lenni már a vetítés előtt is. Én, személy szerint nagyon élveztem a filmet. A látványvilág, a zene, a gondosan elbújtatott, ám az éles szemű nézőknek észrevehető '60 -as évekbeli hírességek, miegymás... egyszerűen annyira össze lett rakva a film, mint a sicc! Számomra tényleg nagyon élvezetes volt, elképesztően bele lehetett élni magadat a hatvanas évek Hollywoodjába, ami szerintem alapból magával hordozza a "zsenialitás" jelzőjét.
2019. okt. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!