Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Bosszúállók Végjáték! Natasha...

Bosszúállók Végjáték! Natasha miért nem? (lent)

Figyelt kérdés

Spoiler!!

Natasha a végén miért nem kapott olyan temetést/búcsúztatást mint Tony? Kicsit úgy tűnt mintha az ő halálát, áldozatát lenézték, semmibe vették volna, úgy tűnt 1-2 kivétellel senkit sem hatott meg különösebben, míg Tonyé az egész csapatot lesújtotta. Pedig ha Nat nem ugrik le, akkor nincs kő, Tony sem tud csettinteni, és bye-bye emberiség fele, Thanos ismét nyer. Ja és tegyük hozzá hogy más a fontos hősök közül nem halt meg, csak ők ketten (tehát nem az van hogy a fele csapat odalett és azt se tudják kit gyászoljanak), Nat halála mégis csak Kapitányt meg Sólyomszemet zavarja, másokat inkább csak Tonyé. Illett volna minimum egy közös temetés vagy valami, mégis egy csapat voltak, nem?



2019. szept. 3. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
A rendezők azt nyilatkozták, hogy Tony-nak ez volt az utolsó filmje, így szerették volna megadni neki a méltó tiszteletet, míg Natashának lesz egy saját filmje is, ahol foglalkozhatnak a témával.
2019. szept. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem az volt hogy az a film előzményfilm lesz? Szóval egy előzményfilmben, ahol még életben van, ott fognak foglalkozni a temetésével? Wow.
2019. szept. 3. 21:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Többnyire előzményfilm lesz, de ez még nem zárja ki, hogy pl. egy temetés jelenettel induljon a film és onnan kezdődjön a visszaemlékezés.
2019. szept. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az nekem végképp fura lenne... Egy már elhunyt karakterről filmet forgatni, úgy hogy az elején látod a temetését? Bizarr. Amúgy szerintem simán Tonyval kellett volna elbúcsúztatni, nem értem mitől lett volna az kevésbé tiszteletteljes Tony irányába... Azt meg végképp nem értem továbbra sem, hogy mi indokolja pl. hogy Banner szomorúbb Tony halálakor mint Nat halálakor.
2019. szept. 4. 14:22
 5/7 anonim ***** válasza:
“Banner szomorúbb Tony halálakor mint Nat halálakor.” ezt miből szűrted le? Mondta neked? Vagymi?
2019. szept. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Látszott rajta.
2019. szept. 5. 00:28
 7/7 anonim ***** válasza:

Erről az IGN is írt egy cikket:

[link]

2019. szept. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!