Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Szoba című film mitől volt...

A Szoba című film mitől volt akkora dobás? Mi tetszett benne mindenkinek?

Figyelt kérdés

Én már csak kedvelem Brie Larsont, mind színésznőként, mind nőként, mind emberként (tehát nem tartozom a gyűlölködő, feministázó emberek közé), de komolyan, erre a filmre kapott Oscart? Semmit nem csinált benne.

Egyáltalán mi volt ebben a filmben a hűha? Olyan kegyetlen unalmas volt hogy az fájdalmas, fél távig bírtam kb. aztán elszenderedtem, mire felébredtem már rég mást adtak. Mi volt ebben a filmben akkora siker, akkor átütő, hogy egy vagon díjat hozzá kellett vágni? Mi volt az oka hivatalosan hogy ezt a filmet ennyire magasra húzták, mikor gyakorlatilag nagyjából egy semmi?

Ti mit gondoltok erről, nektek tetszett? Ti egyetértetek a díjazásával, vagy szerintetek volt benne bármi kiemelkedő, akár tartalmilag, akár alakításra? Mitől lett ez ilyen hype?



2019. szept. 3. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:

A "The Room"-ra gondolsz?

Amennyire én tudom, a világ egyik legrosszabb filmjeként tartják számon. Tehát inkább, mint negatív érdekesség, úgy "nagy dobás", elrettentő példa.

2019. szept. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Aha, a 2015-ös filmre (nem tudtam hogy több ilyen című is van), amiben az egyedülálló fiatal anyát alakítja.

Azért fura, mert ha úgy lenne ahogy írod, akkor nem halmozzák el díjakkal, elrettentő filmekre nem szokás Oscart, Golden Globe-ot meg hasonlókat adni, maximum Arany Málnát. Mégis össze vissza nyerte magát mind Brie, mind a film. Ezért furcsállom.

2019. szept. 3. 18:27
 3/6 anonim ***** válasza:

Én a 2003-mas filmre gondoltam, az a The Room.


Itt olvashatsz róla többet:


[link]

2019. szept. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja nem, nem erre, erről nem is tudtam hogy létezik.
2019. szept. 3. 18:32
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem maga a hangulat, amit a rendező megteremt, azaz, ami igazán jó.

Számomra nem volt unalmas, nem ült le a film.

Plusz ugye ez olyan film, ami nem igaz történet alapú, de akár meg is történhetett volna, hisz szerte a világban történnek hasonló dolgok, így emberközeli, bele tudja élni magát az ember és ezt jól átadja a film.

Nekem nagyon tetszett, egyszerű, de jó.

Szerintem Brie Larson is jól alakít benne.

2019. szept. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Hát ez egy hatalmas film!

[link]

Nagyon jó az ötlet, a bemutatása egy film készítésének, létrejöttének útját ábrázoló műsorszerűség. Ha végignézem, ad egy pluszt a film, ami 1az1-ben a 2003-ás filmet, és készítését mutatja be. Én csak azt sajnálom, hogy nem egy profi mûvet mutatnak be a sztoriban, hanem a világ legrosszabbikát, kicsit negatívan. De egyszeri filmnek akkor ajánlanám, ha bírnám a történet lényegét. Ám szerintem erős film, vicces volt megnézni.

2019. szept. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!