Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi/melyek azok a filme (ek)...

Mi/melyek azok a filme (ek) amiket kb mindenki szeret de te utálod?

Figyelt kérdés

2019. szept. 3. 19:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nálam a Deadpool leginkább ami ilyen. Mindenki áradozik hogy mekkora jó film meg milyen vicces meg szórakoztató, szerintem egy ordenáré, gusztustalan, idióta film 3 éveseknek, debil poénokkal meg túltolt alpári szexualitással és infantilizmussal.

Illetve nem utálom, de a Szárnyas fejvadász népszerűségét és kultuszát sosem tudtam megérteni, unalmas, katyvasz és depresszív film számomra.

Meg most írtam ki pont egy kérdést, ahol A Szoba c. film (2015) népszerűségének az okát keresem, mert azt is Oscarral meg mindennel elhalmozták, hát, altatónak jó volt. És mondom ezt úgy hogy szeretem a főszereplő színésznőt.

2019. szept. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%

Az utálom erős túlzás, de nem rajongom a szuperhős filmekért, és teljesen hidegen, hagy minden MCU film.


Nem igazán szeretem a Rambo mozikat sem, és az első The Expendables film sem tetszett.


Mondjuk én eleve nem rajongom a modern filmekért (2000 utáni alkotások), persze vannak kivételek.

2019. szept. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
32%
Az Alien, avagy "A nyolcadik utas: a halál", kreatív magyar címén. WTF magyar fordítók?? Na mindegy. Ez a film de unalmas, te...
2019. szept. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%

MCU filmek

Star wars filmek

Halálos iramban filmek

2019. szept. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Titanic

Az új star wars filmek

Avatar

2019. szept. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Forest Gump

Pánikszoba

Szép remények

2019. szept. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%
Trónok harca:')
2019. szept. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
100%
Trónok harca
2019. szept. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Gyűrűk ura


Amúgy a Szárnyas fejvadász nem mostani film és ezt kell szem előtt tartani.

Megelőzte a korát mindentéren, a hangulata, ami ugye köszönhető a képi világ és zene ütős párosának, mai napig megállja a helyét és példamutató!

2019. szept. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Szuperhős filmek (egyedül a Watchmen tetszett)

Avatár

Hobbit filmek

2019. szept. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!