Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért van az, hogy az Agymenők...

Miért van az, hogy az Agymenőkben végig szidják a Sheldon apját, viszont az Ifjú Sheldonban pedig kifejezetten szerethető a karakter?

Figyelt kérdés
Nekem ez egy kicsit rontja az élményt.

#szitkom #Agymenők #IfjúSheldon
2019. szept. 3. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, szerintem az Ifjú Sheldonban is valamennyire a "szerethető s***fej" kategória alá tartozik.
2019. szept. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
97%
Akkor még nem gondolták át, hogy lesz egy ilyen ifjú sheldon. Ha azt nézed a két Mimónak sincs köze egymáshoz. Oké, hogy elteltek évek, de annyira különböző az ifjú sheldon maca nagyija attól amelyik zsebkendőt tartott a pulcsijában meg amy-t bacogatta.
2019. nov. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor formalhattal volna ugy a karaktereket az ifju sheldonbam. Nekem ez igy olyan illuziorombolo..
2019. nov. 14. 19:40
 4/8 anonim válasza:
45%
Hát na. Ez egy kellemes délutáni családilag is nézető sorozat, még se tehettek bele egy annyira gázos alakot. Ennyi erővel minden karaktert meg lehet kritizálni, pl. ha megnézed az anyjának sincs köze hozzá, ilyen kis szerencsétlen szent fazék az ifjú sheldonban, az agymenőkben meg oké, hogy bibliázik, de közel se ilyen kis béna szent fazéknak tűnik, inkább tök vagány, meg még pasizós is (pl. a gablehauser bókol neki és kb. azonnal közli, hogy özvegy és már jó rég halott a férje, hogy tuti levágja a gablehauser, hogy szabad préda)
2019. nov. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem Ő totál Mary.
2019. nov. 18. 20:32
 6/8 anonim ***** válasza:

"Nekem Ő totál Mary."


Mert konkrétan anya és lánya a 2 színésznő. :D

2020. ápr. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezért nem is nézem az előzményt, illúzóromboló lenne.
2020. júl. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert az Ifjú Sheldon egy szirupos, gejl családi sorozat.
2022. júl. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!