Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogyan öregedett Dumbledore a...

Hogyan öregedett Dumbledore a 2. Legendás állatok film és a rá max 11 évvel játszódó árvaházi jelenet között annyit, hogy rá sem lehetne ismerni?

Figyelt kérdés
Ez senkinek sem tűnt fel a forgatás közben,hogy azért ez így nagyon ciki?
2019. szept. 3. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Úgy hogy nem egy színész játszotta.

Mondok jobbat: mit keresett az a McGalagony a Roxfortban felnőttként a Legendás állatok 2-ben, aki a hivatalos Harry Potter kánon szerint még maximum gyerek volt akkor, de lehet nem is élt?

2019. szept. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
11 év irtó hosszú idő, rengeteget öregedhet az ember.
2019. szept. 4. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Na! Köszönöm a kérdést! Végre másnak is feltűnt rajtam kívül! Félreértés ne essék, szerintem ettől még prímán játsza Jude Law a fiatal(abb) Dumbledore-t, de igen! Ez szerintem is valóban figyelmetlenség/hanyagság volt, mert még ha másik színész is játsza őt, attól még bele lehetett volna bújtatni olyan maskarákba, kimaszkírozni stb... hogy tényleg kábé úgy nézzen ki, mint a félvér hercegben abban az emlékben. Most mondok hasamra ütve egy példát. Star Wars: Abban adott volt még a békebeli részekben az öreg Obi-Wan. Aztán jöttek az előzmények, fiatalabb Obi-Wan. Őt is más színész játszotta és ő mégis sokkal jobban meg lett alkotva, legalábbis szerintem. Ő sokkal inkább hasonlít az öreg Obi-Wanra, sokkal inkább hihető az ő esetében, hogy igen, ő tényleg az az Obi-Wan akit öregként megismertünk. Szóval visszatérve, ettől még vagány az új Dumbledore és lehet, hogy én is kákán csomót keresek, de tényleg úgy gondolom kicsit figyelmetlenek a legendás állatokkal.


De persze, hogy a 2-es válaszolónak is igazat adjak, hogy 11 év alatt sokat öregedhet. Még lehet, hogy menet közben észbe kapnak és a történet előrehaladtával majd öregítenek Jude Law-on.

2019. szept. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én azt tudom elképzelni, hogy esetleg a Grindelwald elleni csatában megátkozzák, esetleg a saját életerejét áldozza fel a győzelem érdekében.
2019. szept. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha már Grindelwald: az hogy lehet hogy ő fiatalon félszemű, vagy legalábbis valami műszeme van, aztán mikor a 7. HP-filmben mutatják (amikor Voldi elveszi tőle a pálcáját), akkor mindkét szeme ép?
2019. szept. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!