Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Gamorának mik ezek az arcán?

Gamorának mik ezek az arcán?

Figyelt kérdés

[link]

Ezek valami beültetések, vagy csak tetoválások? Mi a funkciójuk?



2019. szept. 4. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Fémnek tűnnek, szóval szerintem azok a részek, amiket Thanos rakott bele, hogy fokozza a teljesítményét. Mint Nebula robot-részei, csak kevesebb és kisebb ugye.
2019. szept. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen erre én is gondoltam, de így jobban belegondolva nem világos hogy az ilyen apró kis kacatok mit fokoznak a teljesítményen? Mert a kiborg kar meg a gépi fejrészek amik Nebulának vannak azok érthetőek, de Gamorán egyrészt ugye ezeknek így szemre nincs meghatározható funkciójuk, másrészt úgy tudom mindig Gamora nyert így őt nem kellett turbózni...
2019. szept. 4. 18:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak mert nyert még turbózhatta Thanos.Végül is fegyvert akart belőle csinálni mindkettőjükből, csak Nebulának több turbózás kellett. (Plusz a fanwiki is cybrognak írja Gamorrát) Kicsi részek a fejen jelenthetnek kisebb beavatkozásokat mondjuk a szembe, az orrba, a fülbe, hogy az érzékeit javítsák, vagy az agyába hogy jobban legyenek a reflexei.
2019. szept. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lehetséges, igazad van.
2019. szept. 4. 19:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy az arcának egy része gépi, csak szintetikus bőr van rajta.
2019. szept. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!