Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki le tudja ezt fordítani...

Valaki le tudja ezt fordítani nekem angolról?

Figyelt kérdés

Nincs feliratom ehhez az epizódhoz a Sopranos-ból, de érdekelne hogy mit mond a nőnek Patsy ebben a jelenetben


[link]



2019. szept. 4. 23:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Férfi: Nem mondom, van benne erő.

Nő: Kevesebb mint 7 másodperc alatt gyorsul 0-ról 60 mérföldre.

Férfi: Mi az? Valami bajod van velem?

Nő: Figyelj ide, ha 10 perc múlva nem érek vissza, hívják a zsarukat, ez a szokásos eljárás.

Férfi: Itt van neked a szokásos eljárás. Tartsd magad k**va távol Tony Soprano-tól! K***olj és figyelj! Vége van, capish? Vége és be van fejezve. Ha felhívod, vagy bárhol a közelébe mész, neki vagy a családjának és a mellbimbóidat fogják levakarni ezekről finom bőrülésekről. És most jön, amit véss a fejedbe. Az utolsó dolog, amit látni fogsz az én arcom lesz, nem Tony-é. Megértettük egymást? Nem olyan lesz mint a moziban.

2019. szept. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Wow!


Nem hittem volna hogy ilyen durván beszél a pasi ebben a jelenetben, olyan higgadtan mondja 😄

Köszönöm a fordítást!

2019. szept. 5. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!