Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogyan kellene nézni a Marvel...

Hogyan kellene nézni a Marvel filmeket sorban?

Figyelt kérdés
Főleg úgy hogy anyámmal szeretném nézni.

2019. szept. 5. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Vagy kiadási sorrendben nézed, vagy időrendiben. A kettő kb. ugyan az, a különbség annyi, hogy a Marvel kapitányt mikor nézed meg, az első Amerika kapitány után vagy a Hangya és a Darázs után.

Egyébként itt megtalálod kiadási sorrendben:

[link]


Anyukáddal meg nyugodtan nézheted őket, nem tudom ez miért akadály :D

2019. szept. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

óó basszus egyszer én is elkezdtem megnézetni anyámmal :)


hát én sorba egyenként vettem a "szuperhősöket", külön külön egyesével, hogy mindent megismerhesse, annak a sorrendje viszont nagyjából mindegy.


- Wonder woman

- Amerika kapitány 1

- Aquaman

- Pókember

- Superman / Acélember

- Vasember 1-2.

- a Hangya

- Dr. Strange

- Thor

- Hulk ebből 1. rész de az végül is régi

- Galaxis őrzői

- Fekete párduc

- Marvel kapitány

majd.............


Bosszúállók

Bosszúállók: Ultron kora

Bosszúállók: végtelen háború

Bosszúállók: Végjáték

2019. szept. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem célszerű úgy nézni, ahogy a kettes írja. 1.) Wonder woman és Aquaman nem Marvel hősök 2.) Sok egyéni film más filmekre épül. Nem lehet a három Vasembert egymás után megnézni, mert az 1 és 2 között ott volt a Bosszúállók, ami igencsak hatással volt Tonyra. Az Amerika kapitány 3 az Ultron korára épül teljesen.
2019. szept. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elnézést, a 2 és 3 között van a Bosszúállók
2019. szept. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Azért szeretném anyámmal nézni, hogy ő is megértse :D köszi.

Kedvencem amúgy a Hangya.

Ha létezne ilyen a valóságban selfiznék vele :D

2019. szept. 5. 18:29
 6/7 anonim ***** válasza:

Nézd kiadás sorrendje szerint. Ez a legcélszerűbb, hiszen, akik már az eleje óta vagy legalábbis régóta nézik, ők is úgy nézték és az alapján ismerték meg a karaktereket.

Aki pedig a Wonder Womant meg Aquamant a Marvellel nézte az sokat érthet belőlem :D

2019. szept. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kiadás sorrendjében.

Az időrend tiszta hülyeség, a Marvel kapitány pl. utal vagy 8 másik filmre, ami időrendben utána következik, de kiadási sorrendben előtte volt. Az is hülyeség, hogy bontsd fel szuperhősökre. Pl. a Vasember 3 közvetlenül kötődik a Bosszúállókhoz, stb. stb. Nem. Amikor megírják a filmet, arra számítanak, hogy LÁTTAD AZOKAT A FILMEKET, AMIKET ELŐTTE ADTAK KI. Tehát kiadási sorrendben kell nézni. Majd ha másodszorra-harmadszorra nézed, akkor játszhatsz a sorrenddel, de elsőre úgy nézd, ahogy ki volt adva.

2019. szept. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!