Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok arról, hogy...

Mit gondoltok arról, hogy Snokeról semmit nem tudunk, illetve, hogy (elvileg) Rey egyszerű szülők gyermeke?

Figyelt kérdés

Kerestem itt ilyesmi kérdést, de nem találtam, pedig biztos kell legyen.


De nagyon zavar, hisz ennyi erővel Han Solo, vagy Finn vagy akárki lehetne erő használó... Most csak úgy írtam két nevet. Ergo csak hinni kell benne és jedi lehet bárki, aki elsajátítja az erő használatát.



2019. szept. 6. 13:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hogy hiszel benne, még nem leszel erőérzékeny.


Snokeról meg mit gondoljak? Most attól hogy Kylo Ren mestere vol, még csak egy töltelékkarakter volt akinek annyi volt a szerepe hogy motivációt és hátteret adjon Kylo Ren megszületéséhez.

2019. szept. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Obi wan, Mace Windu, Yoda, Sheev Palpatine mind "egyszerű" szülők gyermekei, és mégis elképesztően erősek voltak. Ezek szerint az erő érzékenység nem csak leszármazás szerint öröklődik.
2019. szept. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Rey SZÁZ SZÁZALÉK hogy NEM senkik gyereke, én csodálkozom, hogy a sötét oldalt használó, labilis Kylo Ren szavait ennyire készpénznek vette mindenki, holott egyértelmű hogy hazudott Reynek hogy maga mellé állítsa. Rey tuti valami nagy nevek eltitkolt csemetéje. Szerintem nem vétlenül tér vissza Palpatine sem és az sem véletlen hogy Snoke-ról szinte semmit nem tudtunk meg, fognak itt még érdekes dolgok kiderülni többekről, ebben teljesen biztos vagyok. Várjuk a decembert. :)
2019. szept. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
44%
#2 az általad felsoroltak szüleiről semmit nem tudunk, legalábbis a kánonban nem. Yodának még a faja sem ismert könyörgöm... Simán lehettek mindegyiknek erőérzékenyek a szülei.
2019. szept. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
Lehettek, de nincs róla említés, valószínűleg azért mert nem voltak azok. Különben is, ha csak leszármazásilag öröklődne az erőérzékenység, akkor a jediknek/sitheknek nem kellett volna annyit kutakodni az ilyen gyerekek után, csak szimplán keresni pár ilyen családot, és megvárni míg gyerekeik születnek, majd learatni a termést.
2019. szept. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Ez igaz, de ez még nem jelenti azt hogy akiket felsoroltál azoknak biztosan nem erőérzékenyek a szülei. Lehet hogy igen, lehet hogy nem.

Illetve ez még nem jelenti azt sem, hogy Rey tuti senkik gyereke. Pl. mi okuk lenne visszahozni Palpatinet (akár élve, akár szellemként), ha semmi szerepe nem lenne? Főgonosznak ott volt Snoke. Szerintem neki tuti köze lesz Reyhez és ahhoz hogy miért ennyire potens jedi (és akkor meg is van magyarázva amin 4 éve kárognak a haterek, hogy Mary Sue meg mittudomén), valamint én azt sem tartom kizártnak hogy nem véletlenül van a címben a "Skywalker" név (és nem Luke miatt), és hogy ennyire hangoztatják hogy lezárul a Skywalker-saga: én simán el bírom képzelni, hogy kiderül hogy Anakin sem a semmiből fogant (ugye nem volt csórinak apja), hanem Plagueis és Sidious machináltak valamit az erőben, ilyesmiről volt már szó Star Warsban (bár azt nem tudom kánon-e még).

2019. szept. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%

Ha kizárólag örökletes lenne az erőérzékenység, akkor a régi jediknek a legnagyobb hülyesége lenne az, hogy cölibátust fogadtak. Ez ugyanis azt eredményezné, hogy előbb utóbb kihalnának az erőhasználók. Ez pedig a jediknek se lenne jó.



A felsorolt karakterek szüleiről nem tudunk semmit, mert nem lényegesek. Ahogy jelen állás szerint Rey szülei sem azok. Meglátjuk, hogy ez így lesz-e az új film után. A leakek szerint nem. És Abrams is elmondta, hogy foglalkoznak majd még Rey szárzamásával.


Olyat, hogy csak hinni kell benne, nem állítottak az új filmek.


Snoke-kal pedig biztosan foglalkozni fog a 9. rész, Andy Serkis nem véletlenül nem mondott el semmit a karakter múltjáról. Szeptemberben amúgy egy képregény is megjelenik, amiben szerepelni fog.

2019. szept. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
46%
Palpatine-t csak azért hozzák vissza, mert valahogy be kell csalogatni a már elüldözött fanokat a moziba, és jobbat nem tudtak kitalálni. Kizárt dolog, hogy eredetileg is ez lett volna a tervük. Szóval a TLJ fényében 100%, hogy Rey szülei senkik, hogy ezt majd az új film miként, és mennyire hihetően gyalázza meg, az majd decemberben kiderül.
2019. szept. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
26%
8: Kb. MINDEN Expanded Universe könyv, ami az endori csata után játszódik, Palpatine visszatérését alapozta meg. Tervezték azt, a kezdetektől, hidd el.
2019. szept. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

,,8: Kb. MINDEN Expanded Universe könyv, ami az endori csata után játszódik, Palpatine visszatérését alapozta meg. Tervezték azt, a kezdetektől, hidd el."


Ne ferdítsünk, még akkor sem, ha eredetileg igazad van valamennyire - nekem konkrétan 2 darab példát említettél, és ezek sem kifejezetten arra épülnek, csupán "utalások" vannak benne


De ha igazad is van abban, hogy Sheev megjelenése a kezdetektől tervezve volt, az meg azt jelenti, hogy botrányosan van megírva a forgatókönyv. Azt hiszem, már ezt is megtárgyaltuk btw



Magához a kérdéshez hozzászólva: A Snokeos dolog engem is zavar, csakúgy, de gondolom bővítik majd a háttértörténetét, mert ez így a jelenlegi formában elég gáz

A Reyes dolog viszont engem egyáltalán nem zavar, szvsz jobb is mint a barátok közt szerű mindenki mindenkinek a mindenkije - ráadásul a jedik nagy részének is "senkik" a szülei vagy nem vesznek róluk tudomást, ahhoz, hogy valaki erőérzékeny legyen nem kellenek erőérzékeny szülők.

2019. szept. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!