Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » 1 éve biztosan rágódom azon,...

Girl04.10.01. kérdése:

1 éve biztosan rágódom azon, hogy mi lehet ennek a filmnek a címe! Szerintetek?

Figyelt kérdés
Tehát a tv-ben láttam egy film előzetesét ami nagyon megfogott, ezért mindenképp megakartam nézni de lecsúsztam róla és a címére sem emlekszem! Az előzetesből annyi maradt meg, hogy egy srác előre meglátta, ki, hogyan fog meghalni és talán azt is, hogy mikor, és igyekezett megmenteni az illetőt. Nem emlékszem pontosan de mintha lett volna vele egy csaj is. És az előzetesben mutatták ugye, hogy meg akar menteni valakit(a srác) de elkésik így meghal az ember ezért ideges lesz a srác. Illetve meg valami olyasmi is remlik, hogy a rendőrség keresteti őt (vagy őket) de lehet ez nincs benne. Már eleg rég volt, de nem hagy nyugodni, hogy lemaradtam róla. Kérlek segítsetek, és írjatok minel több címet! Annyit biztosan tudok, hogy ez nem sorozat(ha jól emlékszem)és nem lehet túl régi film, illetve az előzetesben volt felhőkarcoló(ha ez segít valamit), azthiszem ott halt meg a pasas(akit meg akart menteni)! Előre is köszönöm szépen a segítséget!

2019. szept. 6. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Esetleg a Végső állomás egyik része?
2019. szept. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én nem egészen így emlékeztem az előzetesére de lehet, hogy tenyleg ez az a film! Bár valami olyasmi rémlik, mintha bújkálnia kellett volna a rendőrök elől. De köszönöm a segítséged!
2019. szept. 6. 23:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is egy Végső állomás film lesz. Nézz róluk előzeteseket youtubeon, hátha az egyik lesz az.
2019. szept. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A sors könyve/2003/???
2019. nov. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!