Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az 2 vélemények?

Az 2 vélemények?

Figyelt kérdés
Milyen durvább jelenet van benne? A chüd szertartás benne volt? Összeségében megéri megnézni?
2019. szept. 6. 22:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Én tegnap láttam premiervetítésen.

Nekem nagyon tetszett, véleményem szerint messze felülmúlta az első részt, hiába mondják azt a kritikák, hogy gyenge volt.

A második kérdésedre válaszolván, igen, benne van a Chüd szertartás, és benne van Pennywise végleges formája is.

Hát, kinek mi a durva. De azt gondolom, hogy sokkal 'durvább' részeket tartalmazott, mint az első rész.

Az első 10 perc nagyon felkavaró, Adrian Mellon halálával indít a film, csakúgy mint a könyv, de nagyon grafikussá tették a dolgot, aki érintett a dologban, annak nagyon megrázó lehet.

Ez az egy volt, ami nagyon grafikus volt, a többi az igazából kamerán kívül történik, de persze látod, hogy mi zajlik, csak nem premierplánban.

A szinkronhangok meglepően jók lettek, humor szempontjából mérföldeket nőtt a film az előző részhez hasonlítva.

Én nem nevezném ijesztőnek, inkább gyomorforgatónak. Talán egyszer volt, amikor összerezdültem a székben, de amúgy egyszer sem néztem félre, csak na, undorító volt nagyon egy-két jelenet.

Szerintem nagyon is megéri megnézni!

Nekem 10/10-es, messze felülmúlta a várakozásaimat.

2019. szept. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Első vagyok újra.

Vér és erőszak nagyon sok van benne, illetve a nyelvezet is felnőtt.

2019. szept. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!