Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Titeket nem irritál ez a sok...

Titeket nem irritál ez a sok Marvel filmekkel kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés

Kb. 2-3 óránként van egy, lassan ott tartunk, hogy egy nap a feltett kérdések 1/3 része, de akár fele ezzel kapcsolatos.


Kezdetben nem zavart, de mostanra kezdem unni. Ráadásul olyan, mintha nagyrészt egy ember írná ki ezeket.


2019. szept. 6. 23:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Nagy részük egy ember írja ki. Meg van egy Brie Larson fanatikus is. És igen, idegesítőek.
2019. szept. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Te 2-3 óránként itt lógsz...?
2019. szept. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
megnéztem a kategória toplistát,(szerény második vagyok)de ki az aki több mint 500 pontnyi kérdést tesz fel? :D tuti hogy ő a felelős a marveles kérdésekért :D egy Brie Larson fanatikus :D
2019. szept. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%
nem tudom ebbe mi a zavaró,erre van a kategória nem? a szabály nem tiltja hogy egy témában több kérdést is feltegyenek... a sok animés meg egyéb baromságból amúgy is sokkal több van,csak gondolom azokat már mindenki megszokta... meg a trónok harca és társai.csak gondolom aki itt pattog az utálja a marvelt, a trónok harcát meg csipázza.:D amúgy meg lassan úgyis majd lecseng,érthető az érdeklődés a téma iránt,decemberben majd a SW jön,gondolom ott is 'teltház lesz'...ha zavar ne nyisd meg,ne olvasd,ne válaszolj. öröm lehet az élete annak akinek ez a legnagyobb gondja mint hogy mások mit kérdeznek meg egy erre való oldalon.
2019. szept. 7. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
A Brie Larson fanatikus és a Marvel mániás ugyanaz az ember.És természetesen egy ember írja ki ezeket a kérdéseket és pont emiatt idegesítő.Ha más-más valaki tenné fel a kérdéseket akkor még el lehetne nézni.
2019. szept. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%

Engem nem az zavar, hogy sok a marveles kérdés, hanem az, hogy a sok lusta ember nem képes venni a fáradtságot és utána nézni dolgoknak. Mert a kérdések nagyrészének utána lehetne járni, pl: minden héten vagy két hetente előjön a kérdés, hogy milyen sorrendben kell nézni a marvel filmeket...

Akkor ennyi energiát sem szán a dologra, az nem érdemli meg, hogy válaszoljanak neki. Konkrétan előbb talál az ember googleben vagy itt listát róla, mint amilyen gyorsan kiírja a kérdést.

Ez zavaró. Ha ebbe a kategóriába nem esik bele, akkor nem zavar, kivéve, ha trollkodik valaki. Az már más platformon is idegesítő, mert kezdem unni, valaki rákap a trollkodásra és már lejárt lemez lesz valami, de ő még tolja a baromságait..

2019. szept. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Engem jobban irritálnak az ilyen "semmit nem akarok megtudni csak kötekedni, vitát szítani meg fikázódni" típusú kérdések. Mit zavar téged hogy az oda tartozó és arra való kategóriába ki hány kérdést tesz fel valamiről? Arra van a fél órás várakozás meg a szabályzat hogy korlátozza a kérdéskiírást, azon túl meg értelmes kérdést ami a témába vág annyit tesz fel az ember amennyit akar. Ha valami sérti a szabályokat azt úgyis törlik, az meg hogy te személy szerint nem szereted a Marvelt, az senkit sem érdekel, én meg pl. az animékat, youtube videósokat, influencereket meg koreai popegyütteseket unom már kegyetlenül itt meg a kapcsolódó topikban (Zene, Sztárok stb.), mégse érdekel senkit, és én sem kezdek el ilyen "kérdéseket" kiírni hogy "Ki unja még rajtam kívül a Youtube videósokról szóló kérdéseket?".

Én amúgy pl. tettem már fel itt Marvel kérdést, nem is egyet, mégse én írtam ki mindet, szóval már itt elbukik a teória. Biztos hihetetlen hogy a jelenlegi legnépszerűbb franchise több embert is érdekeljen, végül is csak több százezren nézik csak az országban...

Az valahogy senkit se zavar, mikor 3 óránként rutinszerűen jönnek a "milyen jó horrorfilmet/vígjátékot ajánlanátok", "milyen jó animét tudtok mondani", meg hasonló semmitmondó kérdések, amikből naponta van 20 ugyanolyan, csak a kérdező cseszik másfél oldalt visszalépni, ahol találna ugyanúgy válaszokat ugyanarra a kérdésre, vagy ha nem, akkor még egy oldalt visszalépni a következő ugyanolyan kérdéshez. Na AZ idegesítő, ahogyan tényleg idegesítő az is, mikor valaki századjára megkérdezi a Marvel filmek nézési sorrendjét. Olyat pl. viszont én sose kérdeztem, mert evidens, fejből tudom őket, vagy ha véletlenül nem jut eszembe akkor tudom hol kell utánanézni.

De mint mondtam fura hogy pont a Marvel zavar titeket, mikor a sok Trónok harca, Stranger Things meg egyéb hasonlók azok nem. Ezt megindokolhatnátok, mert amikor pl. a Trónok harca befejező évada volt, kb. 20 percenként írtak ki kérdéseket, naponta simán volt 30 darab, azon mégse láttam senkit pattogni.

Az egyes meg lebuktatta magát, mivel szó nem volt itt Brie Larsonról, mégis rögtön bedobta a nevét, hogy tma legyen, szóval jó eséllyel ő csorgatja rá a nyálát. Amúgy róla sem találtam a filmek topikban egy kérdést sem az utóbbi 4-5 oldalon, szóval ő végképp nem tudom hogy jött ide.

2019. szept. 8. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
1. Mivel Brie Larson szorosan kapcsolódik a marvelhez? Jól lebuktam ja. De legalább jól megsértődtél, most menj és ír ki egy újabb "Ti skarlát boszorkánnyal vagy Gamorával járnátok inkább?" kérdést.
2019. szept. 8. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Bocs de nem írtam ki egyetlen "Skarlát boszorkánnyal vagy Gamórával járnátok" kérdést se, se most se korábban, ez is tévedés. Sírni meg itt a kérdező sír leginkább, őt zavarja valami ami normál esetben senkit se kellene hogy zavarjon.

Brie Larson csak ugyanannyira kapcsolódik a Marvelhez mint bármelyik másik színész aki játszik benne, RDJ, Johansson, Hemsworth, Evans, Ruffalo meg a többiek. Véletlenül pont mégis Larsont dobtad be, mikor 40 másik név lett volna. Igen, azt hiszem ez eléggé jelzésértékű. Tisztában vagyok vele hogy most őt divat utálni, de akkor is rábökhettél volna egy másik névre ha nem akarod lebuktatni magadat. :D

2019. szept. 8. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
66%
Jézusom.. Nagyon buta vagy, ne erőltesd.
2019. szept. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!