Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A The fear the walking dead...

A The fear the walking dead (5 évad) időben hol van a The walking dead-hez képest?

Figyelt kérdés
A The walking dead ugye már bőven messze jár a Fear-hez képest, de időben hol kapcsolódik hozzá?

2019. szept. 7. 02:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak tippelek, de kb ott tarthat jelenleg, ahol a Walking dead tartott mielőtt ugrattak az időben. Tehát kb ott, ahol Ricket elviszik a helikopterrel. Lehet találgatni, hogy az vajon az a helikopter volt, amelyik a Fear the walking deadben is jelen van/volt, vagy ha nem is ugyanaz, mert több is lehet, de ugyanazok az emberek.
2019. szept. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is kb. ugyanakkor játszódnak, bár annyi időugrás van, meg néha egy évad kb. egy heti történést mutat be, elég nehéz követni:D Viszont szerintem van rá esély, hogy összehozzák a két sorozatot, ugye Morgan és Dwight is átment, simán találkozhatna mindenki. Kíváncsi vagyok, hogy mit hoznak ki belőle, meg a Rickes filmekből.
2019. okt. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Összehúzni nem fogják, szerintem az időben való ugrás is emiatt lehetett (legalábbis részben), hogy ne egy időben játszódjon a két sorozat.


Amúgy kérdező: pont most jött ki angolul egy cikk, ami pontosan leírja, hogy mi mikor történt! :) Ha érdekel, akkor írj rám és belinkelem.

2019. okt. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!