Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Írnátok olyan, játékokból...

Írnátok olyan, játékokból adaptált Animéket, amelyeknél érdemesebb először a játékot végigjátszani, és utánna megnézni a sorozatot?

Figyelt kérdés

Például jelenleg játszom a Persona 5-el, nagyon élvezem a történetet, de ahogy tudom, az Anime adaptáció nem annyira lehengerlő, viszont a játék kijátszása után várhatólag egyfajta élmény lehet egy másik módon újraélni a történetet.

A Danganronpa-val is ez lehet a helyzet, bár annál nem sikerült annyira rosszul az adaptáció, sokaknak tetszett a sorozat (de még úgy sem ér fel a játékhoz)



2019. szept. 8. 13:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Több ilyen anime is készül ami a játékokra épít.


Csak 1-2 jobb/ismertebb:


God Eater széria: 3 játék+ anime(anime a játékra épül)


Hyperdimension Neptunia széria: sok jó játék (legalább 7-9 játék) és 1 anime adaptációt is kapott. (anime-n szakadtam, hozta a játék színvonalát így nagyon élveztem).


Closers: tudom mmorpg de 12 részes anime-t kapott így is ami hozza a színvonalat.


Blade and souls: Mint előző, mmorpg de szintén kapott anime adaptációt. Igaz az mmorpg történetétől 1 kicsit eltér.


Dofus/Wakfu: szintén mmorpg, de 3 évadnyi anime adaptációval rendelkezik Wakfu néven.


Meg még biztosan van jó pár de én csak ezeket ismerem személyesen.


Remélem segítettem. :)

2019. szept. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A "Tales of" széria elemei is ilyenek

- Symphonia

- Abyss

- Zestiria, és utóbbiba belevontak egy kicsit a Berseria játék történetéből is, ami nekem eddigi legnagyobb kedvencem volt.


Az Utawarerumono és a Tears to tiara játékoknak is nagyon jó sztorija van, érdemesebb az anime előtt kivinni a játékokat (lagalábbis ha elmúltál 18 vagy nem zavar az erotikus tartalom)

2019. szept. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!