Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Filmek, sorozatok

A kérdés

Írnátok olyan, játékokból adaptált Animéket, amelyeknél érdemesebb először a játékot végigjátszani, és utánna megnézni a sorozatot?

Például jelenleg játszom a Persona 5-el, nagyon élvezem a történetet, de ahogy tudom, az Anime adaptáció nem annyira lehengerlő, viszont a játék kijátszása után várhatólag egyfajta élmény lehet egy másik módon újraélni a történetet.

A Danganronpa-val is ez lehet a helyzet, bár annál nem sikerült annyira rosszul az adaptáció, sokaknak tetszett a sorozat (de még úgy sem ér fel a játékhoz)

Keress kérdéseket hasonló témában: adaptáció

szept. 8. 13:22  Privát üzenet  

A válaszok

Több ilyen anime is készül ami a játékokra épít.

Csak 1-2 jobb/ismertebb:

God Eater széria: 3 játék+ anime(anime a játékra épül)

Hyperdimension Neptunia széria: sok jó játék (legalább 7-9 játék) és 1 anime adaptációt is kapott. (anime-n szakadtam, hozta a játék színvonalát így nagyon élveztem).

Closers: tudom mmorpg de 12 részes anime-t kapott így is ami hozza a színvonalat.

Blade and souls: Mint előző, mmorpg de szintén kapott anime adaptációt. Igaz az mmorpg történetétől 1 kicsit eltér.

Dofus/Wakfu: szintén mmorpg, de 3 évadnyi anime adaptációval rendelkezik Wakfu néven.

Meg még biztosan van jó pár de én csak ezeket ismerem személyesen.

Remélem segítettem. :)

A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont szept. 8. 21:29 Privát üzenet

A "Tales of" széria elemei is ilyenek

- Symphonia

- Abyss

- Zestiria, és utóbbiba belevontak egy kicsit a Berseria játék történetéből is, ami nekem eddigi legnagyobb kedvencem volt.

Az Utawarerumono és a Tears to tiara játékoknak is nagyon jó sztorija van, érdemesebb az anime előtt kivinni a játékokat (lagalábbis ha elmúltál 18 vagy nem zavar az erotikus tartalom)

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont szept. 10. 14:10 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Europa Universalis IV - nektek valaha is sikerült végigjátszani egy kampányt 1821-ig?
Tudnátok mondani ilyen lány karaktereket? Lehet rajzfilmekből, mesékből, animékből, sorozatok/filmekből, akár játékokból stb. szval tényleg bármi! :D
PC játékokból miért nincsenek filmadaptációk?
Igaz hogy egyes játékokból rendes film készült?
Vki tudná annak a filmnek a címét amiben egy kosaras srác vissza megy az időben kap egy újabb esélyt h csajjal újra össze jöjjön és van neki még egy milliomos barátja aki...
Mit tartalmazott? A kegyetlen játékokból (első részből) mit tartalmazott a napló mármint azt tudom hogy a csábításokat tartalmazta de mikor a végén kinyitották mi volt bele írva?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Filmek, sorozatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!