Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek Quentin...

Mi a véleményetek Quentin Tarantino legújabb filmjéről, a Volt egyszer egy Hollywoodról?

Figyelt kérdés

2019. szept. 8. 15:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%
Tipikus sablon semmi olyan ami miatt ajánlom , városi bugrisok piti trógerek prolik nagy kedvence .
2019. szept. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem zseniális volt, bár valóban nem vagyok svájci agysebész... :)))

2 órát élveztem a hatvanas évek Amerikáját, aztán 2 percre befogtam a szemem, aztán pedig szénné hatódtam.

2019. szept. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A végén a hippi csaj is szénné vált. :D
2019. szept. 8. 16:15
 4/11 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem egy kifejezetten jó film lett. Engem már a 60-as évekbeli körítéssel megnyert magának, mert imádom a korszak hangulatát, és az akkor készült filmeket is (bár van elmaradásom bőven). Aki képben van Hollywood történetének ezen fejezetével, illetve általánosságban Amerika ezen időszakával, és a kor szórakoztatóiparával, annak ez a film remek szórakozást fog nyújtani, aki azonban semmit nem tud ezekről és a 60-as évek hangulata sem hozza lázba, az kerülje el messziről, mert unalmasnak fogja találni.


Az sem lesz elégedett, akinek kifejezetten fontos, hogy legyen egy jól megfogható, körülhatárolt sztorija egy filmeknek, mert ez itt nem teljesül, sokkal inkább a karaktereken van a hangsúly, illetve a korszakok, amit rajtuk keresztül mutat be Tarantino.


Szóval nem mondom, hogy ez a legjobb filmje, de én élveztem, és biztosan újra fogom még nézni néhány alkalommal, vadászva a különböző utalásokra.

2019. szept. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
#1 Azzal nincsen gond, hogy neked nem tetszett, de a sablonos kifejezést pont nem használnám erre a filmre, és általában Tarantino munkásságára. Bele lehet kötni, de pont nem emiatt.
2019. szept. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
Ez a kérdés csak 30-szor volt az elmúlt hetekben.
2019. szept. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem baj, akkor most elolvashatod harmincegyedszerre is.
2019. szept. 8. 19:53
 8/11 anonim ***** válasza:
59%

Nekem tetszett, de kicsivel több sztori is lehetett volna benne.

Én nem tudom miért nem lehet egy ütős sztorit belerakni.

2019. szept. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
44%

#7 félre értetted a lényegét a válasznak, mert támadásnak vetted. Segítek értelmezni úgy, hogy hasznodra váljon: Sokszor volt ez a kérdés nemrég: Tehát sok friss válasz is érkezett azokhoz a kérdésekhez nemrég. Kicsit használod a keresőt, bizony megtalálod, amit keresel.


És minden rosszindulat nélkül mondom. De úgyis lepontozol majd, mert ezt is támadásnak veszed.

2019. szept. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Tislerics Máté ***** válasza:
37%
Igazi mestermű! Csak annak nem tetszik, aki nem érti! :)
2019. szept. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!