Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Baj, ha fiatal (kiskorú)...

Baj, ha fiatal (kiskorú) lányként szeretem a horror animéket?

Figyelt kérdés

Mint az Elfen Lied

Another

Mahou shoujo site

Mirai Nikki

Happy Sugar Life

Akuma no Riddle

És per pillanat több nem jut eszembe... 😅



2019. szept. 8. 19:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem:)
2019. szept. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igaz én nem vagyok lány, de Miért lenne baj? Mindenki azt szeret amit akar, a nem/kor nem számít. :) A baj akkor kezdődik ha le akarod utánozni az anime-ben látottakat. xD De amíg ez nem történik meg addig nincs gond vele.


UI: Én is kb 11-12 évesen láttam elsőnek az Elfen Lied-et(első "tudatos" anime-m volt). Szóval én is korán kezdtem. :D

2019. szept. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mint ahogy az előző is mondta addig nem baj amig nem utánzod le őket de amint észreveszed vagy esetleg az egyik ismerősöd észreveszi akkor szüneteltesd a horror animeket
2019. szept. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én 15 évesen láttam az első horror animém ami a Corpse party volt imádtam :D ha szereted a horror olvasd el Junji Itou mangáit nagyon jók javaslom az Uzumakival kezd :)
2019. szept. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Nem,én 13 éves vagyok,de én is szeretem őket.🙂👍
2019. szept. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Nemtudszrolamsemmit ***** válasza:

Ezek közűl láttam az összeset és mind nagyon jók.. (habár fiú vagyok) Nem hiszem hogy bármi gond lenne azzal ha egy lány is szereti az ilyeneket.

Sőt már az visz mindent hogy animét nézel 😂😊😋

2019. dec. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Egyébként még a listához:

Higurashi

Umineko

Danganronpa

2020. jan. 5. 17:45
 8/9 anonim válasza:

Én is ilyen vagyok az Elfen Liedet meg a Mahou shoujo site-t én is nagyon szeretem.

Ajánlom figyelmedbe a Tokyo ghoult

2020. márc. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Thunderfairy ***** válasza:
Mit szólnál ahhoz ha azt mondanám hogy 41 évesen is oda tudnál ültetni egy anime elé ha az megtetszene nekem???
2021. jan. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!