Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Marvel Univerzum. X-Men...

Marvel Univerzum. X-Men filmekkel kapcsolatos kérdés? Sötét főnix.

Figyelt kérdés

Amit elöljáróban tudni kell , hogy nem ismerem az X-men képregényeket és nem lattam a régebbi filmeket. Az újak közül se lattam mindet. Tudom hogy a filmek megjelenési sorrendje mem egyezik a cselekmények sorrendjével. Ezért kérdezem , higy ha Jean meghal a sötét főnixben , akkor hogy lehet életben a jövőben?

Tehát a cslekményi időrendi szerint Jean meghal a ‘90-és években , de a 2000-és években megint életben van?

Valaki esetleg megtudná magyarázni ? Előre is koszi :)



2019. szept. 11. 00:49
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Nézd meg az Eljövendő Múlt Napjait!
2019. szept. 11. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is zöld kezet adtam az első válaszolónak, aztán nem hagyott nyugodni a dolog, mert nekem sem állt össze a kép, ahogy elkezdtem gondolkozni rajta.

Persze azt tudjuk, hogy nagyon sok a logikai buktató a filmekben, mégis folytatásai egymásnak. Ez is egy ilyen lesz szerintem.


Hiszen az Eljövendő múlt napjaiban megváltoztatták a múltat Logannal azért, hogy ne valósuljon meg az Őrrobot program. De attól még ment tovább az élet és elvileg azután történt az, amit a Sötét főnixben látunk (ami szintén buktató az X-Men harmadik részében hallottak miatt).


Tehát én sem értem ezt, de talán kár vele foglalkozni, amikor elkezdték az X-men filmeket, nem gondolták, hogy ennyi folytatása lesz, a folytatásban pedig nem nagyon foglalkoztak azzal, hogy az előzmény trilógiában mik vannak...


Hiszen ennyi erővel Magneto miért mondta volna félig meddig kérdezve Logantől az első részben, hogy tele van a teste azzal a fémmel?! Hiszen pontosan tudta. :D


Nem szabad foglalkozni a logikai buktatókkal, mert rengeteg van. Ez vagy zavar valakit és alulértékeli, vagy el tud tekinteni tőle és élvezi.

2019. szept. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Második válaszoló igen , ezért nem értettem én sem. Hisz az eljövendő múlt 63-ban játszódik míg a sötét főnix később. Ahol meghal ugye Jean. De aztán a cselekmény szerinti későbbi időkben Jeant ugye Logan öli meg. Na most akkor ez hogy van?


Ezért igazán nem értettem ezeket a történéseket és jó lett volna ha valaki aki el

tud igazodni ebben a világban segít megfejteni. De ugy látszik ez meg nekik se megy :D


Köszönöm a segítséget :)

2019. szept. 11. 22:18
 4/5 anonim ***** válasza:

Végülis lehet az, hogy van az X-men 1-2-3 majd visszautazott az időben Logan, megtörténtek az események, majd meghalt Jean, de az már egy másik idősík, és abban az idősíkban Jean meghal és nem lesz ott az idős Magnetoval meg Professzorral.


Ez oké is lenne, csak ezzel az a bibi, hogy az Eljövendő múlt napjaiban úgy van lezárva a film, hogy Logan felébred a jelenben, mármint abban a jelenben, ami az Eljövendő múlt napjai eseményei által történt jövő, és ott találkozik Logan Jeannel és Küklopszal, majd megjegyzi, hogy van, ami nem változik, amit persze csak ő ért, meg a nézők.


Valószínűleg itt sem számítottak a készítők arra, hogy Jean meg fog halni.


Kusza az egész, inkább csak élvezzük. :D

2019. szept. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Garott ***** válasza:

A foxnál már teljesen követhetetlenek a történetszálak. Alapban ebben a filmben nem csak Jean hal meg, aki él ugye a jövőben, olyan emberek akik a jövőben először találkoznak, már itt is ismerik egymást.

Engem az Jobban zavart, hogy Magneto meg Prof X itt már az új vonal szerint is legalább 70 éves (ugye magneto holokauszt túlélő), de ez még csak körülbelül sem látszik rajtuk.

2019. szept. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!