Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Filmek, sorozatok

A kérdés

Egy konkrét film függőség?

Azt tudom, hogy vannak film- és sorozatfüggők,vagy mondjuk olyan sorozatfüggők akik, egy adott sorozatot képesek nézni reggeltől estig, mert úgy falják.... nekem is volt olyan is többször.

Na de az mi, hogy egy konkrét filmről nem tudok leakadni sehogy?

Másnak is van ilyen? Hogy képes többször egymás után megnézni? És úgy élvezni mint elsőre?

Vagy autista vagyok? Nem pejoratív értelemben értem.

Keress kérdéseket hasonló témákban: film, függőség

szept. 11. 13:19  Privát üzenet  

A válaszok
Nekem is van egy olyan film ami bármikor jöhet. Ovodás koromban láttam a szüleimmel egy gyengébb horror filmet. És attól a naptól fogva az ment minden nap. Mai napig is ha össze jön a család akkor megnézzük. Meg volt kazettán és reggeltől estig egymás után mindig az ment, persze a kazi nem bírta sokáig így mindig vártuk mikor lesz a tv-ben hogy fel tudjuk újra venni. Mai napig is ha nincs semmi érdekes a tv-ben akkor vissza térek hozzá. Egy ideig csak a sztori érdekelt, később az efektek, aztán a színészi alakítás stb. Mindig felfedeztem benne valami újat. De ismerek még pár embert aki szintén így van ezzel.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont szept. 11. 19:43 Privát üzenet

Nagyon sok olyan film van, amiket bármikor képes vagyok megnézni.

A klasszikus Bud Spencer & Terence Hill filmek is ilyenek.

Halálsoron

Hajsza a győzelemért

A tökéletes trükk

Jurassic park

Stb..

Mindenkinek vannak kedvencei, amiket sosem un meg.

Plusz velem is volt olyan, hogy egy film annyira tetszett elsőre, hogy másnap megint megnéztem. Pedig nem telt el 24 óra. Ilyen volt a Tökéletes trükk is, a Deja vu vagy a Teljesen idegenek.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont szept. 11. 23:39 Privát üzenet
Megkérdezhetem, melyik az a film?

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont szept. 12. 10:31 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Melyik filmben volt az a párbeszéd?
Mi értelme sorozatokat nézni?
A Harcosok klubja című filmnek mi az üzenete?
Valaki nézi a sokkoló függőségeket a life tv-n?
Mi lehet ennek a filmnek a címe?
Tudtok ehez hasonló filmet?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Filmek, sorozatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!