Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egy konkrét film függőség?

Egy konkrét film függőség?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy vannak film- és sorozatfüggők,vagy mondjuk olyan sorozatfüggők akik, egy adott sorozatot képesek nézni reggeltől estig, mert úgy falják.... nekem is volt olyan is többször.

Na de az mi, hogy egy konkrét filmről nem tudok leakadni sehogy?

Másnak is van ilyen? Hogy képes többször egymás után megnézni? És úgy élvezni mint elsőre?

Vagy autista vagyok? Nem pejoratív értelemben értem.



2019. szept. 11. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy olyan film ami bármikor jöhet. Ovodás koromban láttam a szüleimmel egy gyengébb horror filmet. És attól a naptól fogva az ment minden nap. Mai napig is ha össze jön a család akkor megnézzük. Meg volt kazettán és reggeltől estig egymás után mindig az ment, persze a kazi nem bírta sokáig így mindig vártuk mikor lesz a tv-ben hogy fel tudjuk újra venni. Mai napig is ha nincs semmi érdekes a tv-ben akkor vissza térek hozzá. Egy ideig csak a sztori érdekelt, később az efektek, aztán a színészi alakítás stb. Mindig felfedeztem benne valami újat. De ismerek még pár embert aki szintén így van ezzel.
2019. szept. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagyon sok olyan film van, amiket bármikor képes vagyok megnézni.

A klasszikus Bud Spencer & Terence Hill filmek is ilyenek.

Halálsoron

Hajsza a győzelemért

A tökéletes trükk

Jurassic park


Stb..


Mindenkinek vannak kedvencei, amiket sosem un meg.


Plusz velem is volt olyan, hogy egy film annyira tetszett elsőre, hogy másnap megint megnéztem. Pedig nem telt el 24 óra. Ilyen volt a Tökéletes trükk is, a Deja vu vagy a Teljesen idegenek.

2019. szept. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, melyik az a film?
2019. szept. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!