Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hol tudom megnézni a Sztárban...

Sarafanni kérdése:

Hol tudom megnézni a Sztárban sztár leszek sorozatot online?

Figyelt kérdés
Külföldön tartózkodom és ezért a tv2.hu oldalán nem tudom megnézni, mert ebben az országban nem elérhető. Dailymotion-ön is próbáltam, de onnan törölték a 2. részt ( igen, nagyon megszeretném nézni). A sorozatbaráton láttam egyedül, de oda nem vagyok regisztrálva :( Valaki tudna segíteni?

2019. szept. 11. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Elvileg kéne mennie a tv2.hu-nak külföldről, ha saját gyártású műsort nézel. Csak a vásárolt tartalmaknál szokott lenni korlátozás.
2019. szept. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Van a tv2-nek oldala, oda általában felteszik a teljes adásokat.
2019. szept. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, igen, a tv2 oldalát próbáltam már és a videónál kiírta, hogy az adott országban nem elérhető, szerzői jogok miatt. Ezért gondoltam, hogy esetleg valaki tud megoldást a problémára..
2019. szept. 12. 08:49
 4/8 anonim ***** válasza:
Vagy használsz VPN-t, és beállítod, mintha Magyarországon lennél, vagy szerzel Sorozatbarát meghívót, csak van egyik ismerősödnek:D
2019. szept. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Es hogyan tudok VPN-t beallitani? :)
2019. szept. 13. 12:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Vagy előfizetsz egyre, vagy Pl. a Google Chrome-nak van olyan bővítménye:)
2019. szept. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, sikerült beállítanom:)
2019. szept. 14. 13:51
 8/8 anonim válasza:
szia, hogy sikerült beállitanod? engem is erdekelne...
2019. okt. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!