Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Filmek, sorozatok

A kérdés
sarafanni nevű felhasználó kérdése:

Hol tudom megnézni a Sztárban sztár leszek sorozatot online?

Külföldön tartózkodom és ezért a tv2.hu oldalán nem tudom megnézni, mert ebben az országban nem elérhető. Dailymotion-ön is próbáltam, de onnan törölték a 2. részt ( igen, nagyon megszeretném nézni). A sorozatbaráton láttam egyedül, de oda nem vagyok regisztrálva :( Valaki tudna segíteni?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Sztárban sztár leszek, sorozat, online

szept. 11. 22:16  Privát üzenet  

A válaszok
Elvileg kéne mennie a tv2.hu-nak külföldről, ha saját gyártású műsort nézel. Csak a vásárolt tartalmaknál szokott lenni korlátozás.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont szept. 11. 22:40 Privát üzenet
Van a tv2-nek oldala, oda általában felteszik a teljes adásokat.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont szept. 11. 23:27 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen, igen, a tv2 oldalát próbáltam már és a videónál kiírta, hogy az adott országban nem elérhető, szerzői jogok miatt. Ezért gondoltam, hogy esetleg valaki tud megoldást a problémára..

# 3/7Időpont szept. 12. 08:49 Privát üzenet
Vagy használsz VPN-t, és beállítod, mintha Magyarországon lennél, vagy szerzel Sorozatbarát meghívót, csak van egyik ismerősödnek:D

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont szept. 12. 09:40 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Es hogyan tudok VPN-t beallitani? :)

# 5/7Időpont szept. 13. 12:09 Privát üzenet
Vagy előfizetsz egyre, vagy Pl. a Google Chrome-nak van olyan bővítménye:)

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont szept. 13. 13:53 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ, sikerült beállítanom:)

# 7/7Időpont szept. 14. 13:51 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Írnátok tini magazin címeket, amik még kaphatók az újságosoknál, vagy online magazinok tiniknek pls?
Tudnátok írni olyan filmeket mint az AZ Stephen Kingtől? (Többi lent)
Heti hetes részei online?
Valaki Instant Star 2. évadjáhz felirat? Azis jó lenne ha online meg tudnám nézzni. Magyarul címe Segítség, sztár lettem.
Az Instant Star (Segítség sztár lettem) 2. évadát hol tudom megnézni online, vagy letölteni? Sürgős!
Honnan tudnám letölteni a Segítség, sztár lettem (Instant star) 2. és 3. évadját vagy megnézni online?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Filmek, sorozatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!