Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak nekem fura és ellenszenve...

Csak nekem fura és ellenszenves a Charmed reboot megvalósítása?

Figyelt kérdés

Több szempontból is.

Kezdjük azzal, hogy az eredeti Charmed sorozatnak egyértelműen az első három évada volt a legerősebb, ezek közül is a 3. évad ver rá mindegyikre körökkel.

A reboot készítői erre mégis a 4. évados, "elveszett" testvér anyaggal indítanak.

A második, hogy pont azokra a dolgokra erősít rá, amivel az eredeti is elindult a lejtőn: Phoebe senkit sem sem érdeklő, egoista szerelmi élete. Csak itt Maggievel...még egy Cole figurát is tettek mellé, ami szintén rendesen elkúrrrtak az eredetiben.

De ha valaki szerelmes drámára vágyik az nem természetfeletti, urban-fantasy sorozatot ül le nézni, hanem pl. berakja magának a Szex és New Yorkot. Persze nem baj, ha van benne romantika, de nem erre kéne egy fantasy sorozatnak koncentrálnia...


A többi már apróság, de szerintem nagyon irritáló, hogy a legöregebb színésznő, aki 6 és 12 évvel idősebb a másik kettőnél a középső testvér...

És valahogy nagyon borul az összhang köztük.


Miért az eredeti gyengeségeire akarják felhúzni az új sorozatot és miért nem arra, ami jó volt benne?



2019. szept. 12. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Az eredeti is egy hulladék volt ez még azt is alul múlja. Ez van.
2019. szept. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem már önmagában is halálra volt ítélve.

Nagyon ritka az olyan reboot ami tényleg jó, mert a készítők általában nem kreativitásra építenek hanem arra, hogy a nézők nosztalgiával néznek az eredeti sorozatra, ezért már alapból többet látnak majd a rebootba is. Cash grab projekt az egész; míg a charmednek voltak ugyan hibái, de a maga nemében egyedülálló volt, addig itt nem is hiszem hogy szempont volt hogy egy kicsit is kiforrt karaktereket meg sztorit hozzanak össze.

2019. szept. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van Charmed reboot??? Miről maradtam le??? :O
2019. szept. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3. Már lassan kezdődik a második évad.

De szerintem nem jó.

https://www.youtube.com/watch?v=wswvNZveNHc

Valahogy nagyon jó érzékkel kigyomláltak belőle azt, ami jó volt az eredetiben és teletömték azzal, ami rossz volt az eredetiben (is).

2019. szept. 13. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!