Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Family Guy részek mennyire...

A Family Guy részek mennyire szorosan kötődnek egymáshoz?

Figyelt kérdés
Tehát ha nem az első résztől kezdem el nézni, hanem mondjuk bele a közepébe a 15. évaddal (csak mondtam valamit), akkor lesz amit nem fogok érteni vagy amiről lemaradtam, vagy ezek teljesen függetlenek és minden rész csak ott és akkor számít? Értitek mire gondolok...

2019. szept. 12. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
A sztori nem folytatásos, a karakterek egymáshoz való viszonya meg hamar lejön, akárhol kezded el nézni. Annyi, hogy elég rég indult a sorozat, és elég jelentős stílusbeli különbség van a korai és az újabb évadok között.
2019. szept. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, ennek örülök, köszi!
2019. szept. 12. 21:30
 3/4 Barackoshányás ***** válasza:
A legtöbbnél mindegy, de van olyan rész, amikor nem érted, hova lett Ő (majd megtudod, kiről van szó), és meg kell nézned hozzá az előzőt
2019. szept. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
@3 Michael Jackson?
2019. nov. 6. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!