Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Minél többen írjatok: kinek...

Minél többen írjatok: kinek mi a kedvenc filmje és (még ha röviden is) miért?

Figyelt kérdés
Saját magam és párom részére kutatok jobbnál jobb filmek után, sorra szeretnénk filmmaratont csinálni itthon, érdeklődés szerinti kategóriáink: igaz történet alapján készült horror-, thriller, kamerás filmek (mint pl a Dyatlov rejtély, Ideglelés...) Utóbbi kategória az én kedvencem, előző kettő az övé. Ötvözni fogjuk, köszi a segítséget. Mindenki csak egyet írjon, úgy érdekesebb.

2019. szept. 19. 19:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%

Kismillió nagyon jó film van. Képtelenség választani, legalábbis szerintem az emberek többsége nem nagyon tud mondani kedvencet.


Halálsoron

Tökéletes trükk

Jurassic Park

King kong (2005)

Forrest Gump


Stb.

2019. szept. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%
Nekem az egyik kedvenc filmem a Gerald's game. Nagyon jól ki van dolgozva, tényleg egy értelmes horror vagy inkább thriller. Nincs tele jump scare-el,viszont végig adja a feszültséget.
2019. szept. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Stephen King's Gerald's Game, imádjuk mind a ketten :) Egyébként maga a story állítólag megtörtént eseményeken alapszik. Sokan nem tudják, hogy Stephen szeret igaz történetből könyvet csinálni :)

Tegnap moziban voltunk, IT 2 volt terítéken, de nem spoilerezek, nézd meg. Más a vonalvezetés, a stílus, de megéri főleg, ha láttad az első részt. Mondjuk az eredeti filmek mindig jobbak, ám ez esetben az adaptáció se semmi.

2019. szept. 20. 00:16
 4/12 anonim ***** válasza:

A Stonehaearts elmegyógyintézet ( Kb Viharsziget stílus, thriller)

Triangle (Háromszög, Időparadoxonos thriller, nem valóság alapján, de állat)

2019. szept. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A Stonehearst elmegyógyintézet lesz az első, köszi. A Triangle-t még spanyolul láttam, a 3 részesre gondolsz? A Viharsziget kellően frenetikus voltyegyik kedvenc.
2019. szept. 20. 18:51
 6/12 anonim ***** válasza:

Szetna a varázsló című film:


[link]


Gyerekkoromban nagy hatással volt rám, mélyen elgondolkodtatott.

2019. szept. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#6 Ismerem. De hogy ez szerinted horror, thriller, igaz történet vagy kamerás, na azt nem tudom...
2019. szept. 21. 10:23
 8/12 anonim ***** válasza:
Azonosság
2019. szept. 23. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

eztmondom! (#8)

Megnéztük. Elárulnád, hogy mi a lényege a végének? Te biztos tudod, hiszen a kedvenced :) Élveztük, de a vége nagyon el lett cs*szve... Érthetetlen. Nem egy helyen és időben halt meg a "6" ember? Egyik kérdés a sok közül...

2019. szept. 29. 00:10
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem 8-as vagyok de én is láttam azt a filmet néhányszor. Én úgy gondolom, hogy nem. Ha a kopasz pufi pasira gondolsz ő személyiség zavaros volt és csak 1 személyisége halt meg. (de nem emlékszem már pontosan)
2019. szept. 29. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!