Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lehet a film címe?

Mi lehet a film címe?

Figyelt kérdés
Régi filmet keresek, 1990 körüli szerintem, nem nagyon emlékszem sztorira de hátha ikonikus a dolog és ismeri valaki:D Maffiás film, és olyan 70es években, amerikában játszódik nagy városban, eleje a filmnek az hogy egy kisgyerek szemszögéből láthatjuk a dolgokat aki jól kijön apjával aki nem biztos de úgy rémlik hogy maffiában dolgozik, de nem főnökként, és az apa meghal valami bűncselekményben, aztán időugrás és már a kisgyereket láthatjuk felnőttként aki talán meg akarja bosszulni apját? nemtuti de kb ez a sztori:D erről bármi film beugrott?

2019. szept. 22. 14:41
 1/3 HalkHogen ***** válasza:

[link]


Ez jutott eszembe. Bár ez újabb film.

2019. szept. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
new york bandái -de ha nem arra gondoltál, akkor is érdemes megnézni
2019. szept. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Esetleg, ha nen az, amit az előttem írtak, akkor talán a Nagymenők?!


De újra akarom nézni ezt a filmet, mert csak egyszer láttam és nem emlékszem már rá nagyon, úgyhogy lehet nem stimmel a leírtakhoz, de hasonló és jó film.

2019. szept. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!