Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Árva angyal vagy Marichuy a...

Árva angyal vagy Marichuy a szerelem diadala jobb?

Figyelt kérdés
2019. szept. 28. 02:42
 1/2 anonim ***** válasza:
65%

Az Árva angyalt csak a vége felé kezdtem el nézni, nem volt rossz, de igazából számomra csak az volt izgalmas, amikor Adriánt megműtötték, és végre Ő is látott (vakon született)

A Marichuy-t végignéztem, és szerintem sokkal jobb, ott több szerelem szövődik, és ezek elég izgalmas, megható, különleges kapcsolatok!

2019. szept. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
81%

Első válaszoló: Rafael volt vak.

A szerelem diadala jobb szerintem is. Az Árva angyal tipikus rózsanovella. A hősnő nagyon naiv, idegesítő és önfejű is. A férfi pedig egyszerűen idióta, be lehet csapni. A gonoszoknak nincs normális motivációjuk. Érződik, hogy húzták sokáig és utólag találtak ki dolgokat bele. Egyedül a főszereplő pár közötti kémia jó. Tini koromban valamiért szerettem.

A szerelem diadala pedig modernebb felfogású. Több rétegűek a szereplők. A főszereplők közti kémia itt is boritékolható volt. Történetileg is jobb, ez az eredeti Titkok és szerelmek c. telenovellának is köszönhető, valamint a másik eredetinek a Cristal c. telenovellának.

2019. okt. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!