Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a Titka Dr Hannibal Lecter...

Mi a Titka Dr Hannibal Lecter karakterének hogy nézői szemmel annyira "szerethető"?

Figyelt kérdés
Miközben tudjuk hogy egy gátlástalan gyilkos.
2019. okt. 1. 07:14
 1/8 anonim válasza:
100%
Én pl nem tudnám más színésszel el képzelni. Hopkins nagyon jól alakít a filmben. Még ha egy olyan vad állatról is van szó mint Lecter, valahogyan képes beférkőzni az ember szívébe/elmélyébe. Végül is ilyenek a pszichopaták
2019. okt. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Pont mint darth vader sokan szeretik mert ők nem ilyenek de ilyenek akarnak lenni tudat alatt.meg persze a színész is sokat ad hozzá.
2019. okt. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert Hannibal egy igazi úriember, ráadásul nagyon intelligens is. Sokat dob valószínűleg a karakteren az is, hogy milyen érdekes kapcsolat alakult ki közte és Clarice ügynök közt.
2019. okt. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%
Ha a sorozatra érted. Hannibal Lecter nem igazi pszichopata. Nem is jól mutatja be a film hogy milyen az igazi pszichopata. Willhez kötődni kezd holott a pszichopata nem tud egyáltalán kötődni az emberekhez. Az sem igaz hogy a pszichopata traumák miatt lett az. A pszichopata így születik. Teljesen hiányos az empátia képessége, nem tud kötődni,mert Affektív empátia nélkül lehetetlen kötődni egy másik emberhez és fájdalmat okozni egy másik embernek,ez esetben a gyilkosságokra értem. Maximum szociopata lehet,de az sem a szociopatát mutatja be. Dexter Morgan jobban hasonlít a szociopatára és én inkább őt mondanám annak.
2019. okt. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

@08:33


Az Anthony Hopkins által megszemélyesített Hannibal-ra értettem a kérdést.

2019. okt. 1. 09:15
 6/8 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem nem szerethető. Inkább azt kéne kérdezned, hogy egyes emberek miért találják szerethetőnek a kannibál gyilkosokat?
2019. okt. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 lacika0131 válasza:
91%
Akárhogyis nézem a filmeket, kicsit vigjátéknak tűnik. Egyébként a Clarice-el való kapcsolata miatt kedveljük meg Hannibált szerintem.
2019. okt. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát nekem egyáltalán nem szimpatikus
2020. dec. 14. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!