Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lehet a következő nagyon...

Mi lehet a következő nagyon felkapott filmes műfaj a szuperhősfilmek alkonya után?

Figyelt kérdés
Az utóbbi bő 10 évben évben nagyon mennek a szuperhősfilmek, szerintem ha összeszámoljuk az összes Marvel, DC meg egyéb filmeket + a paródiákat, simán kijött a 10 év alatt 100 szuperhősös film. De nyilván mint minden trendnek, ennek is leáldozik egyszer. Mi lehet az a műfaj, ami átveheti a szuperhősfilmek helyét, ami a következő nagy trend lesz?

2019. okt. 3. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de nagyrészt azok is semmitmondó blockbuster címek lesznek, amelyek között van néhány valóban kiemelkedő alkotás, a többi pedig csak arra szolgál, hogy megnézd és el is felejtsd.
2019. okt. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Válszeg az ami eddig is vonzotta az embereket a moziba az pedig a látvány

Akciófilmek, hősök ki tudna milyen köntösben .

Jövőre érdemes lesz odafigyelni Nolan új filmjere a Tenetre

2019. okt. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt így szerintem nem lehet előre megmondani. A western korában pl senki nem mondta volna meg, hogy pár év múlva harisnyás mutánsokat fognak tömegek nézni a moziban. Akkoriban nem vették túl komolyan a képregény műfajt.
2019. okt. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez szerintem teljesen kiszámíthatatlan. Én azt sem értem, hogy felnőtt, érett emberek hogy nézhetnek olyan filmeket, amelyek 10 éves gyerekeknek szóló képregények adaptációi, és kilóra gyártják őket ész nélkül.


A választ a látványban való kielégülésben sejtem, mert az az azonnali, olcsón fogasztható és mindenki érti. Kihasznája a mozi adta kereteket (nagy vászon, erősebb hang), és sok embernek ez ugyanúgy elég a szórakozáshoz, mint az egyszerű lelkeknek a trágár viccek. Azokat ugyanis mindenki érti, de van, aki csak azt. Valahogy így van ez a filmekkel is.


Szóval ebből kiindulva úgy gondolom, hogy mindenképpen a látványon lesz a hangsúly. A színészi játékot előbb-utóbb meg számítógépekkel fogják pótolni teljesen virtuális, 100%-ig emberszerű szereplőkkel.

2019. okt. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2020as évekbe rengeteg broadway musical megfilmesítése van tervben, szóval lehet ez. Például jön film a Hamiltonból, a Prom-ból (Meryl Streeppel és Nicole Kidmannel), Wickedből és most fejezte be a Steven Spielberg a West Side Story remake forgatását. Plusz éppen forgatják a In the heights-ot is.
2019. okt. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!